Czytasz
Daft Punk ma nieopublikowany album. Czy go usłyszymy?

Daft Punk ma nieopublikowany album. Czy go usłyszymy?

Daft Punk nieopublikowany album

Po wielu latach od wydania ostatniej płyty duetu Daft Punk okazało się, że muzycy posiadają nieopublikowany album. Fani trzymają kciuki za jego premierę.

Daft Punk i jego nieopublikowany album

O sprawie zrobiło się głośno dzięki wywiadowi, którego udzielił perkusista współpracujący z duetem. Quinn Smith brał udział w tworzeniu ostatniej płyty francuskiej grupy zatytułowanej Random Access Memories (2013). Okazuje się, że piosenki wchodzące w skład tego krążka nie są jedynymi, które Quinn stworzył wraz z Daft Punkiem.

W rozmowie z programem alt.news 26:46 perkusista oznajmił, że był obecny na początkowych etapach powstawania płyty i wspominał, że praca nad piosenkami polegała na eksperymentowaniu oraz uderzeniu w różne rzeczy w celu wydobycia dźwięków. Następnie dodał, że wraz z zakończeniem sesji nagraniowych krążka Random Access Memories jego współpraca z duetem nie dobiegła końca. Wspólnie z pewnym gitarzystą skomponowali z francuskimi legendami kolejny album, który do tej pory nie ujrzał światła dziennego. Po latach współautor nadal interesuje się losami zaginionego krążka. Gdy zadał pytanie dotyczące jego publikacji, otrzymał informację, że duet wciąż nad nim pracuje.

Śpijcie słodko, robociki – memy o rozpadzie duetu Daft Punk

Roboty milczą

Fakt, że muzycy duetu Daft Punk nie rozmawiają publicznie na ten temat, nie powinien nikogo dziwić. Mimo ogromnej popularności oraz dużego sukcesu płyty RAM artyści nigdy nie byli zbyt wylewni w swoich wypowiedziach.

Warto jednak podkreślić, że Quinn otrzymał pozwolenie na opowiadanie o nieopublikowanym materiale w wywiadach, a to może sprawiać wrażenie, że legendarny duet nie ma nic przeciwko. Niestety na razie nie mamy informacji, czy wydawnictwo ujrzy światło dzienne.

Sprawdź też
Guzior Kuban

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone