Czytasz
Dawid Podsiadło tworzy historię. Rok 2024 zapowiada się ekscytująco

Dawid Podsiadło tworzy historię. Rok 2024 zapowiada się ekscytująco

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło zaskoczył fanów kolejną datą koncertu na Tarczyński Arena we Wrocławiu. Po spektakularnym występie na PGE Narodowy, który zgromadził 80 tysięcy widzów, planuje serię podobnych eventów na stadionach w Polsce w 2024 roku.

Dawid Podsiadło na kartach historii

Jednym z najbardziej epickich wydarzeń był koncert Dawida Podsiadły, który odbył się 26 sierpnia 2023 roku na PGE Narodowym. To historyczne wydarzenie zgromadziło rekordową liczbę publiczności, sięgając imponującej liczby 80 tysięcy fanów. Niezapomniany występ wypełniła nie tylko jego muzyka, lecz także efekty wizualne, niespodziewane gościnne występy takich artystek i artystów jak sanah, Artur Rojek czy Taco Hemingway oraz sceniczna konstrukcja 360 stopni umieszczona centralnie na środku obiektu. Całość trwała imponujące dwie i pół godziny.

Opublikowany niedawno film na kanale artysty prezentuje nie tylko najbardziej porywające chwile tego występu, lecz także kulisy wydarzenia. Widać na nim momenty, kiedy Podsiadło przybywa na Narodowy, robi sobie zdjęcia z gośćmi i zespołem, a także schodzi ze sceny. – Masakra! Czułem, że będzie dobrze, ale nie czułem, że aż tak! A było najlepiej na świecie – mówi do swojego zespołu uśmiechnięty, lecz wyczerpany twórca.

Dawid Podsiadło jak Mata. Artysta zagrał za darmo dla warszawiaków!

Nowe daty koncertowe

Zagraliśmy setki koncertów, ale to, co wydarzyło się teraz, to było piękne, nowe doświadczenie. Nie wiem, ile zrobiłem kroków tego wieczoru, ale na bank bardzo dużo i cieszę się, że w przyszłym roku znowu będę mógł ich tyle zrobić. Energia tego wielkiego tłumu i dziesiątki tysięcy ludzi śpiewających razem – to coś, co powoduje ogromne emocje. Kiedy kończyliśmy występ, już myślałem o tym, że to wspaniałe, że będziemy mogli to powtórzyć, gdyby nie to, mógłbym być trochę smutny, że to już koniec – powiedział w sierpniu Dawid Podsiadło.

Sprawdź też
Otsochodzi piegi

W nadchodzącym 2024 roku kontynuuje serię koncertów, kierując się owocnym sukcesem koncertu na PGE Narodowym. Planuje on serię podobnych eventów na stadionach w różnych miastach Polski. Zaplanowane jest sześć koncertów w Gdańsku, Poznaniu i Chorzowie, po dwa w każdym z miast (bilety na pięć z nich zostały już wyprzedane). Wszystkie odbędą się w czerwcu 2024 roku. Dodatkowo Podsiadło właśnie dodał do kalendarza kolejną datę – 8 czerwca 2024 roku wystąpi przed wrocławską publicznością na Tarczyński Arena. Zapewne to jeszcze nie koniec planów!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone