Czytasz
Disney Księżniczki 2023 – największe hity z kultowych animacji na żywo!

Disney Księżniczki 2023 – największe hity z kultowych animacji na żywo!

disney ksiezniczki

Spektakularne show Disneya w Polsce! Księżniczki zaśpiewają na żywo hity z Pocahontas, Mulan czy Małej syrenki!

Chyba nie ma kogoś, kto nie wzruszyłby się podczas filmu Pocahontas, nie uronił łezki na Małej księżniczce, nie wspierałby Mulan w jej odważnej drodze, nie zaśmiałby się szczerze razem z Aladynem. Te piękne historie ożyją w niesamowitym show Disney Księżniczki koncert, który odbędzie się już w maju i czerwcu 2023 roku w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku i Łodzi. Piękne Księżniczki Disneya razem z orkiestrą przeniosą nas w świat magii, filmu i przebojów wszech czasów.

Podczas koncertu Księżniczek Disneya wybrzmią największe przeboje z klasycznych animacji, m.in. z obu części Krainy lodu, Vaiany: Skarbu oceanu, Pocahontas, Zaplątanych, Aladyna, Mulan czy Małej syrenki. Genialne wykonania, zapierający dech w piersiach zamek, iluminacje świetlne, orkiestra – to będzie niezapomniane show! To będzie piękna opowieść o tym, że dobro zawsze zwycięża, magia może zawładnąć naszym życiem, a podążanie za marzeniami to najlepsza z możliwych dróg. Bądźcie tam razem z nami!

Koncerty zbiegają się w czasie z Wielkim Świętem Księżniczek, akcją Disneya na cześć bohaterek, które wypełniają nasz świat odwagą i dobrocią. Na cześć każdej Vaiany, która odważy się wypłynąć poza rafę, każdej wytrwałej Tiany, każdej walecznej Meridy, każdej szlachetnej Belli i każdej troskliwej Śnieżki. Na cześć każdej Elsy i Anny, Królowych które wyznaczają szlak kierując się sercem. Dołącz do nas i stań się częścią tej przygody.

disney księżniczki

Podaruj swojemu dziecku bilet na wydarzenie, którego nie zapomni przez lata. To idealny prezent na Dzień Dziecka. Wrażenia, spędzone wspólnie chwile zapisują się w pamięci i powracają wielokrotnie w formie przyjemnych wspominek, które zbliżają jak mało co. Poza tym, animacje Disneya to fenomen, który jest bliski również starszym odbiorcom, wszak to oni wychowywali się na tych kultowych dziełach. Nostalgiczny trip do czasów dzieciństwa? Czemu nie!

Disney Księżniczki 2023

Kiedy? Od maja do czerwca 2023.

Sprawdź też

Gdzie? Kraków, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Warszawa i Łódź.

Disney Księżniczki 2023 – KUP BILETY NA WYDARZENIA

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone