Czytasz
Woda, piasek, Legowelt i inni na Dissolve Festival

Woda, piasek, Legowelt i inni na Dissolve Festival

Dissolve wraca z nowymi wieściami i odświeżonym line-upem. Na festiwalu usłyszymy szeroki przekrój artystów i artystek prezentujących różne oblicza elektroniki: od techno, przez house, na modularnych brzmieniach (nie) kończąc.

Wydarzenie skierowane do miłośników natury i muzyki elektronicznej odbędzie się ostatecznie między 10 a 12 września. Znamy nowy termin i line-up, ale miejsce pozostaje bez zmian. Wyjątkowy rave w duchu PLUR odbędzie się w urzekających okolicznościach przyrody – nad samym jeziorem Zegrzyńskim w Białobrzegach. Woda, piasek i drzewa zadbają o Was, gdy będziecie chcieli na chwilę zastopować, zaś światowej sławy DJ-e i DJ-ki, gdy zapragniecie porządnego tanecznego cardio.Do ogłoszonych już wcześniej postaci pokroju Young Marco, Ø [Phase], Romana Flügela czy Jennifer Cardini dołączy kilka innych mocnych nazwisk. Wśród nich znajdziemy Clerica, czyli jednego z topowych producentów techno, który od lat dostarcza słuchaczom utworów w duchu industrialnym, ale potrafi zaskoczyć również minimalistycznym zacięciem. W podobne tony uderza Hadone – współzałożyciel wytwórni SAIKE.


Cudownym newsem jest z pewnością zaproszenie niekwestionowanego króla modularnego house’u – Legowelta. Producent zaprezentują swoją twórczość w formule live, co z pewnością pozwoli mu popuścić wodzę fantazji (a tej mu wcale nie brakuje). Holender jest prawdziwym weteranem na modularnej scenie, a jego dystans i luźne podejście do własnej twórczości sprawiają, że otacza go aura pozytywnej energii, która jest wysoce zaraźliwa. Występy takich postaci zawsze przynoszą dużo frajdy. Spodziewamy się, że tak będzie również tym razem.

Sprawdź też
rave


Na wydarzeniu usłyszymy także mocną reprezentacje z Polski. Mocniejsze uderzenie zapewnią Sept, Błażej Malinowski czy TAKA. Do tupania i kołysania zachęci Eltron, MKO i KOD. Natomiast po Olivii czy Oli Teks możemy spodziewać się prawdziwego muzycznego szaleństwa. Line-up nie jest nadal zamknięty. Wyczekujcie kolejnych ogłoszeń!

mat. promocyjne

KUP BILETY NA DISSOLVE FESTIVAL

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone