Czytasz
Elektroniczny Płock żyje – rusza Molo Festival

Elektroniczny Płock żyje – rusza Molo Festival

Widmo lata bez festiwalowego wyjazdu do Płocka? Już wydawało się, że tym razem obejdziemy się smakiem (Audioriver 2021 się nie odbędzie)… gdy koło ratunkowe podał nam Vidno, organizator Molo Festival. I nagle okazało się, że na Molo warto iść nie tylko do Sopotu.

Molo Festival uratował marzenia fanów elektroniki o letnim wypadzie do Płocka. Jego organizator, producent Vidno (w swojej twórczości eksplorujący organiczno-dubowe odcienie house’u i techno) niczym wprawny ratownik rzucił się po tonących w audioriverowej żałobie…

…i wyciągnął nas na Molo. Jeśli nazwa znajomo dźwięczy Wam w uszach, to nie bez powodu – inicjatywa znana jako Techno Molo zdążyła już wsiąknąć do płockiego, imprezowego ekosystemu i stać się częścią wielu rejwowych opowieści. Kilka udanych imprez w lecie 2020 roku zagwarantowały jej miejsce w kalendarzach miłośników i miłośniczek muzyki elektronicznej. Nie minął rok, a wydarzenie debiutuje już jako dwudniowy festiwal, który w Płocku odbędzie się od 25 do 26 czerwca.

Tadam! Oto nowy festiwal na polskiej mapie. Udało Wam się złapać już kontakt wzrokowy?

Kojącym balsamem okazał się line-up wydarzenia. Uzdrawiająca receptura składa się głównie z polskiej śmietanki producencko-djskiej, w której dominują takie składniki, jak melodic techno, szamańsko-organiczne rytmy czy nostalgiczne disco i house. W podróż tanecznym nurtem zabiorą nas m.in. Aksamit, Foxall, Kapoor, Enigmatic, Leon, Seb & Rodrigezz czy Pejzaż.

Artyści wystąpią na dwóch scenach – dziennej oraz nocnej, których program będzie się wzajemnie uzupełniać klimatem. A to wszystko w sprzyjającej takiej mieszance miejscówce – Centrum Konferencyjno-Piknikowym Nad Wisłą, w otoczeniu zieleni i wody.

Sprawdź też
Kraftwerk

Proszę więc ustawić się w parach (i nie tylko) na molo, bo już za chwilę odpływamy w kierunku zdecydowanie dobrej imprezy.

Bilety na Molo Festival złapiecie w Going.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone