Czytasz
Carpigiani poleca: najciekawsze single ostatnich dni #43

Carpigiani poleca: najciekawsze single ostatnich dni #43

Zgodnie ze świecką, poptymistyczną tradycją serwuję Wam w dzisiejszy deszczowy poniedziałek porcję najlepszych piosenek z ostatnich dni. Mam nadzieję, że dzięki tym utworom wasze życie na moment stanie się lepsze.

Kolejny tydzień, kolejne topowe single od Wojtka Sawickiego aka DJ-a Carpigianiego. Sprawdźcie, co dobrego przyszykował dla nas tym razem!

Channel Tres – Skate Depot

Channel zapowiada nowy mikstejp i przy okazji zapodaje świeży deep-house’owy temacik. I jak to ma w zwyczaju kalifronijski artysta, jest to superowy bauns

Chai – Donuts Mind If I Do

Nowe azjatyckie podopieczne kultowego labelu Subpop próbują nas rozweselić wysublimowanym, bardzo przyjemnym j-popem. Ja się uśmiechnąłem, a Wy?

Bicep – Apricots

Bicepsi urządzają taką chorą wiksę, że ja cię nie mogę do kwadratu. Afrobicik, future garage i rejw w służbie dobrego melanżu. Oby już niedługo wróciły lepsze czasy dla potańcówek.

Sprawdź też

HTRK – Real Headfuck

Ten australijski duet to skarb dla ponurych introwertyków. Ich nowy utwór, który łączy w sobie slowcore, post-rock i ambient pop pięknie podtrzymuje tę renomę.  Powrót covidowych obostrzeń? HTRK mówią „dzień dobry”.

Isola – Any Day

Fascynująca mieszanka post-trance’u Senniego, microhouse’u Loumo i techno-dubu. Przebojowa parkietówka z duszą, z pierwiastkiem transcendencji. Niszowa elektronika, która bangla bardzo po mojej myśli.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone