Czytasz
Eklektyczna jesień w Pradze Centrum, czyli koncerty po praskiej stronie Wisły

Eklektyczna jesień w Pradze Centrum, czyli koncerty po praskiej stronie Wisły

Jesień rozkręciła się na dobre – o plenerowych imprezach możemy na razie zapomnieć. Sezon jesienny ratuje Praga Centrum – program zlokalizowanej w murach starej stalowni miejscówki zapowiada się eklektycznie. Sprawdźcie, co warto zobaczyć w najbliższych tygodniach na Szwedzkiej.

Praga Centrum ma w swoim programie całą masę ciekawych wydarzeń koncertowych – od rapu przez indie-pop, aż na electro z humorystycznym zacięciem kończąc. Październik i listopad to czas koncertowych spotkań zarówno z rodzimymi artystami, jak i gwiazdami z zagranicy.

Naviband – 22 października

Białoruski duet przyjedzie do Warszawy już 22 października. Artem Łukjanienka i Ksenia Żuk od przeszło sześciu lat oferują swoim fanom solidną dawkę indie-popowych emocji i muzycznych przeżyć. Ich produkcje regularnie podbijają serca naszych sąsiadów ze wschodu. Zespół reprezentował nawet Białoruś na konkursie Eurowizji w 2017 roku, na którym mogliśmy usłyszeć melodyjny, wpadający w ucho kawałek Historyja majho życcia.

Natalia Przybysz – 23 października

Chyba nie ma wątpliwości, że jeśli mowa o polskich wokalistkach, to Natalia Przybysz jesienną porą sprawdza się idealnie. Jej przenikliwe teksty i dopracowane aranżacje powodują, że artystka wybrzmiewa w naszych głośnikach gdy tylko za oknem zaczynają opadać liście. Przybysz oczaruje nas i zabierze do swojego muzycznego świata już 23 października.

Partiboi69 – 6 listopada

Australijski DJ to muzyczny freak, który zna się na rzeczy. Charyzmatyczny Partiboi69 serwuje muzyczne połamańce, przy których trudno stać nieruchomo. Występy specjalizującego się głównie w klimatach ghetto house, ghetto tech, electro i detroit techno to prawdziwe show! 6 listopada będziecie mogli się o tym przekonać w Pradze Centrum.

FukaJ & Szczyl – 27 listopada

To dopiero jest połączenie! W najbliższym czasie czeka nas koncert premierowy intrygującego, rapowego duetu, FukaJ doceniony został m.in. przez Matę, Szczyl jest natomiast świeżutkim nazwiskiem w SBM Starter, dla którego największymi muzycznymi inspiracjami są Peja czy 2Pac. Panowie wydali wspólne kilka fajnych singli, które teraz będziecie mogli usłyszeć na żywo.

Sprawdź też
Cardi B Baby Shark

Linia Nocna – 28 listopada

Ich muzyczna kariera rozpoczęła się trzy lata temu od singla Znikam na chwilę. Od tego czasu ich fanbase rozrósł się do porządnych rozmiarów, co widać za każdym razem na granych przez Linię Nocną koncertach. Zespół nagrał już kilka hitów, które łączą w sobie popowe klimaty z elektroniką – m.in. Hulajnogi czy Tak proste to jest. Świeży, popowy repertuar Linii Nocnej doskonale sprawdza się podczas występów live. Pod koniec listopada przekonacie się o tym w Pradze Centrum.

Bilety na wszystkie koncerty znajdziesz w Going.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone