Czytasz
Doja Cat usunęła swoje konto na Instagramie. Co się stało?

Doja Cat usunęła swoje konto na Instagramie. Co się stało?

Doja Cat dezaktywowała swoje konto na Instagramie 9 marca. Ogłosiła obserwatorom, że nagła decyzja wynika z tego, jak była tam traktowana. Powody rezygnacji z popularnej aplikacji wyjaśniła w specjalnym wpisie.

Nagłe odejście

W sobotę 9 marca artystka, znana z hitów takich jak Kiss Me More i Say So, podzieliła się z fanami, że zamierza dezaktywować swoje konto na Instagramie. W swoim oświadczeniu napisała: Hej, postanowiłam zdezaktywować to konto, ponieważ czuję, że to już nie to. Dbajcie o siebie. Lubię tu przychodzić po inspirację i zobaczyć ludzi tworzących, ale czuję, że to wszystko staje się przytłaczające. Sposób, w jaki tutaj rozmawiamy i jesteśmy traktowani, budzi we mnie złe myśli. Proszę, bądźcie ostrożni w swoich słowach i zachowaniu w internecie. Pozdrawiam.

W swoim ostatnim poście Doja Cat zamieściła również zdjęcie, które wydaje się być symbolicznym pożegnaniem. To skorupiak trzymający papierosa, z podpisem: żegnaj. Zanim Doja Cat zniknęła z Instagrama, jej popularność na TikToku osiągnęła nowe szczyty. Wszystko dzięki filmikowi, w którym próbowała recytować kultowy wers z utworu Vultures 1 Kanye Westa i Ty Dolla $igna. Pomimo wielu prób, artystka miała trudności z jego powtórzeniem. Aktualnie na profilu artystki na TikToku również nie ma żadnego filmiku.

Mimo swojego odejścia z Instagrama, Doja Cat nadal ma powody do świętowania. Jej utwór Agora Hills zdobył pierwsze miejsce na liście Pop Airplay magazynu Billboard, czyniąc go już ósmym utworem artystki, który osiągnął ten sukces. Dzięki temu Doja Cat stała się artystką z największą liczbą numerów jeden na tej liście we wszystkich latach 2020 roku. Jest także jedyną osobą, która osiągnęła to w każdym roku tej dekady. Ponadto, jej sukces na liście Pop Airplay pozwolił jej zrównać się z Justinem Timberlakiem pod względem liczby numerów jeden na tej liście.

Sprawdź też
The Weeknd

Moment zapalny

Decyzja o opuszczeniu aplikacji nastąpiła tuż po tym, gdy niektórzy fani – zwani również Kittenz – wyrazili swoje obawy co do ewentualnego zakończenia związku Doja Cat z J. Cyrusem. Spekulacje te pojawiły się po tym, jak użytkownicy mediów społecznościowych zauważyli profil artystki na aplikacji randkowej dla celebrytów Raya. Para najwyraźniej pozostała jednak razem, gdyż została zauważona na gali Grammy w lutym 2024 roku. 

Przypomnijmy, że Doja Cat zaczęła publicznie prezentować swój związek w maju 2023 roku. Wywołało to pewne kontrowersje ze względu na oskarżenia Cyrusa o manipulację emocjonalną, stosowaną rzekomo wobec fanów. Po tym jak artystka ostro wypowiedziała się o ofiarach, straciła aż 250 tysięcy obserwujących na Instagramie.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone