Czytasz
Drake mierzy się z wyciekiem utworów i dzieli się swoimi rozterkami

Drake mierzy się z wyciekiem utworów i dzieli się swoimi rozterkami

Drake

Drake przygotowuje się do wydania nowego albumu For All The Dogs, a w międzyczasie pojawiają się leaki jego kawałków. Siedem utworów postawiło na nogi świat hip-hopu.

Stary Drake powraca?

Drake ogłosił niedawno chęć wypuszczenia For All The Dogs razem z towarzyszącym krążkowi tomikiem poezji. Nie znamy jednak jeszcze dokładnej daty premiery. Wiemy za to, że sam zainteresowany skomentował poezję jako powrót starego Drake’a. Przecieki utworów są natomiast dla tego artysty niemal comiesięczną zagwozdką. Pod koniec maja światło dzienne ujrzały liczne dema, wśród których znalazła się nowa wersja Jaded z udziałem Ty Dolla $igna oraz piosenka, którą nagrywał kiedyś na potrzeby albumu Detox.

4 lipca wypłynęło aż siedem utworów, w tym domniemane dwa są z albumu For All The Dogs. Ich tytuły to Tried Our Best i I’m The Problem. Oczywiście nie zostało oficjalnie potwierdzone, że te piosenki pojawią się na płycie. Inne utwory, które pojawiły się na liście, ale nie muszą być powiązane z nowym albumem, to 416 z udziałem Big Seana, Yves Slatt Laurent oraz dwa różne dema utworu Lose You. Możemy także usłyszeć oryginalną wersję Calling My Name z albumu Honestly, Nevermind. Jak można było się spodziewać Universal Music Group zajmuje się już zdejmowaniem z platformy YouTube wszystkich opublikowanych leaków.

It’s All A Blur i wewnętrzna walka

Tego samego dnia Drake podzielił się na Instagramie swoimi przemyśleniami. It’s All a Blur to wspólna trasa koncertowa kanadyjskiego rapera i 21 Savage’a promująca album duetu o tytule Her Loss. Opublikowany post nie tylko zapowiedział rozpoczęcie trasy, lecz Drake wyraził także swoje największe obawy dotyczące wkładu pracy, który może okazać się bezużyteczny. To zaprowadziło go na długą drogę refleksji.

Zastanawiał się nad możliwością zakończenia życia i stopniowego zanikania. Uświadomił sobie wtedy, jak nierzeczywisty jest jego los. Wspomniał także o swoim udziale w Degrassi, zastanawiając się, czy tamtego dnia coś poszło nie tak, czy to wszystko nie jest wyłącznie fantazją. Poniżej możecie wysłuchać jego wewnętrznego rozdarcia. Zostawiamy was z tymi rozważaniami.

Sprawdź też

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone