Czytasz
Drake niespoodziewanie wydał płytę! Mamy już „Scary Hours 3”

Drake niespoodziewanie wydał płytę! Mamy już „Scary Hours 3”

Drake Scary Hours 3

Drake napisał i nagrał Scary Hours 3 w ciągu ostatniego tygodnia. To niewątpliwie jedna z największych niespodziewanych premier tego roku.

Drake zapowiedział Scary Hours 3, ale nie obyło się bez zdziwienia. Jak sam przyznał, zrobił te piosenki w ciągu ostatnich pięciu dni. Dodał także, że nie miał zapisanej ani jednej linijki do tych utworów w nocy, gdy wyszło For All The Dogs. Zapowiadała się najbardziej niespodziewana premiera rapowa tego roku!

Nie czuję potrzeby uspokajania kogokolwiek. Czuję się tak pewny siebie co do dorobku, który właśnie wydałem, że wiem, że mógłbym zniknąć na sześć miesięcy, rok, dwa lata – nawet jeśli nie przepadam za bardzo długimi zniknięciami dla tajemnicy. Ale wiesz, ostatecznie przychodzi to do mnie w sposób, którego nie doświadczyłem być może od czasu If You’re Reading This, gdzie czuję się jak naćpany. Czuję się, jakbym był w takim stanie psychicznym bez robienia czegokolwiek. Zrobiłem te piosenki w ciągu ostatnich pięciu dni. Nie miałem zapisanego ani jednego taktu do tych piosenek w noc, gdy For All the Dogs się ukazało. To nie jest tak, że zaczynam od jakiegoś niedokończonego gówna. To po prostu dzieje się samo. I kim ja jestem, żeby z tym walczyć?

Skomentował Drake

Jesse, musimy shake’ować! Gwiazdy Breaking Bad stanęły za barem na urodzinach Drake’a

W tym tygodniu Drake ogłosił trasę koncertową z J. Cole’em i udostępnił teledysk do ich wspólnego utworu First-Person Shooter z albumu For All The Dogs. Płyta wyszła 6 października 2023 roku. Pojawili się na niej między innymi tacy producenci jak 40, Boi-1da i Vinylz. Ponadto gościnnie udzielili się Teezo Touchdown, 21 Savage, J. Cole i SZA. Teraz możemy posłuchać kolejnego wydawnictwa. Znajdziecie je poniżej!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone