Czytasz
Dopehouse będzie obchodzić drugie urodziny. Gdzie się odbędą?

Dopehouse będzie obchodzić drugie urodziny. Gdzie się odbędą?

urodizny dopehouse

Drugie urodziny Dopehouse już niebawem. We wrześniu katowickie MCK stanie się miejscem obchodów wytwórni wraz z fanami.

Dopehouse ma już dwa lata i bynajmniej nie chce pozwolić, by tegoroczne urodziny przeszły bez echa! Gibbs i jego ekipa przygotowali wyjątkowe wydarzenie, podczas którego słuchacze będą mieli okazję usłyszeć na żywo utwory artystów związanych z tą wytwórnią. Co więcej, zaplanowany jest także udzial wielu gości specjalnych.

Drugie urodziny Dopehouse

Gibbs, Oliver Olson, Fonos i Inee zaprezentują swoje najnowsze projekty, w tym ekskluzywne utwory z nadchodzących wydawnictw. INDEB i przedstawiciele zespołu Voodoo (Opał, JANEK) oraz Kacper HTA również zasilą swoimi wydawnictwami ten event. To jednak nie wszystko! Przybędą także goście zaprzyjaźnieni z labelem tacy jak O.S.T.R., Paluch, Polska Wersja czy Szpaku, urozmaicając line-up.

Wytwórnia Dopehouse miała niezwykle udany rok z premierą albumu Dopehouse Mixtape. Ten krążek nadzwyczajnie szybko zdobył potrójną platynę i cieszył się ogromnym zainteresowaniem w serwisach: YouTube oraz Spotify. Śląska wytwórnia nie spoczęła na laurach, co zaowocowało premierami albumów 11:11 Fonosa i Mangi od Inee.

Urodziny Dopehouse

Dopehouse jawi się jako bardzo konkretna alternatywa dla ogromnych polskich rapowych wytwórni, które branża zrodziła w ostatnich latach. Ekipa Gibbsa wciąż zachowała w sobie bardzo dużo luzu i zwykłej ludzkiej zajawki do nagrywania jakościowej muzyki. Właśnie ta naturalność, z jaką ekipa tworzy swoje projekty, zaskarbiła sobie olbrzymie grono oddanych fanów. Już we wrześniu odbędzie się święto fanów tego movementu, a dokładniej 9 września w katowickim MCK. Widzimy się!

Sprawdź też
Trzech Króli

Bilety na wydarzenie znajdziecie tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone