Czytasz
Było 2/10, będzie świetnie? Mocne rapowe kombo już tu jest

Było 2/10, będzie świetnie? Mocne rapowe kombo już tu jest

Dwa Sławy Mielzky

Dwa Sławy zapowiedziały na swojej grupce, że tworzą kolejny projekt w większym gronie, w którym znajduje się m.in. Mielzky. Mamy już pierwszy singiel!

Prima Aprilis, ale jednak nie. Na grupie Pokolenie X2 założonej przez łódzki duet pojawił się post zapowiadający nową płytę. Jak sami podkreślili, nowy materiał to nie będą sentymentalne dwóipółminutowe hity, lecz konkretne rapy. Co więcej, nowy krążek mają wyprodukować Returnersi, czyli beatmakerzy odpowiedzialni zarówno za ostatnią płytę Sławów, jak i Mielona. Czy Dwa Sławy x Mielzky x Pers to real talk, czy też może żart? Możecie sprawdzić to sami, bo dostaliśmy pierwszy singiel.

Dwa Sławy i Mielzky

O ewentualnym wspólnym projekcie ze Sławami Mielzky wspominał już na jednym ze swoich streamów na Twitchu. Wtedy również nie było jednak wiadomo, czy mówi to na poważnie. Wszyscy czterej panowie, włączając Persa, znają się nie od dziś i prywatnie łączy ich nawet więcej niż muzycznie. Takie collabo nie powinno więc dziwić.

Ponadto wszyscy są aktualnie po ogromnym projekcie 2020 Club, który bardzo mocno podkręcił im zarówno zasięgi, jak i apetyt ich fanów na nową muzykę. 2020 udowodniło bowiem, że zainteresowani są w fenomenalnej formie rapowej. Zważywszy, że płytę ma produkować grupa The Returners, możemy oczekiwać bardzo solidnego rapu na mocnych, oldschoolowych podkładach, który będzie miksem styli ostatniej płyty Sławów z Archiwum X2, albumu Mielzkiego Do Wesela Się Zagoi oraz tego, co słyszeliśmy na 2020.

Bilety na trasę tego rapowego kombosa znajdziecie tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone