Czytasz
Macie za dużo na głowie? Dajcie się zryć – Tede ładnie prosi

Macie za dużo na głowie? Dajcie się zryć – Tede ładnie prosi

Tede Wujek Samo Zło

Jesteśmy świeżo po wydaniu przez Jacę jego najnowszego dzieła. 3H HAJP HAJS HEJT miało premierę miesiąc temu i zostało bardzo ciepło przyjęte przez słuchaczy i krytyków. Dziś Tede wypuścił street video do jednego z utworów – RYJEBANIEWAM.

Wielu uważa, że Tede jest jak wino. Coś musi w tym być, biorąc pod uwagę który to już raz jego płyta trafia w gusta przekroju fanów, mimo że lat mu nie ubywa. Jego najnowsze wydawnictwo promował między innymi singiel z O.S.T.R.-em o tytule RARARA oraz ŚWIAT23, a oba zostały wyprodukowane przez samego zainteresowanego.

To nie koniec promocji nowego albumu

Raper po miesiącu opublikował video do jednego z utworów z 3H HAJP HAJS HEJT. Utwór o wdzięcznym tytule RYJEBANIEWAM wleciał na YT z klasycznym, ulicznym video, na którym Tede macha łapami i nawija. Hołd dla klasyki pełną gębą! Warto dodać, że właśnie w tym utworze gospodarz wspomina, iż wspólna płyta z Borixonem prawdopodobnie rzeczywiście się wydarzy.

Raper po raz kolejny wydaje muzykę kompletnie wbrew mainstreamowym nurtom. Zdołał wyprzedzać scenę już wielokrotnie, stawiając na newschool i disco w momencie, gdy cała Polska topka stawiała na inne stylistki. Teraz gdy luźne, melanżowe bangery są normą, Tede z kolei znowu wrócił do boombapu. Co więcej, raper nie próżnuje zarówno wydawniczo, jak i scenicznie.

Po niemal dwóch dekadach pojednał się z Borixonem, co zaowocowało wspólnym numerem warszawiaka z Chillwagonem. Ogłoszono również wspólny, specjalny występ na Sun Festivalu. Ponadto Tede zagra również koncert z okazji Historii Polskiego Hip-hopu 2 w aranżacji JIMKA.

Sprawdź też
ABBA

Bilety na Historię Polskiego Hip-Hopu złapiecie tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone