Czytasz
Czy TEOS się wydarzy? Tede i O.S.T.R. z nowym kawałkiem

Czy TEOS się wydarzy? Tede i O.S.T.R. z nowym kawałkiem

Tede i O.S.T.R.

No to dostaliśmy dosyć niespodziewane połączenie na polskiej scenie. Tede i O.S.T.R. nie nagrali wspólnego kawałka od ponad dwóch dekad, ale to się wreszcie zmieniło! Usłyszcie RARARA.

Kultowy Ziom za Ziomem ma już 21 lat. Tede i O.S.T.R. nagrali ten nieśmiertelny utwór na równie nieśmiertelny krążek, jakim jest Tabasko.

Tak swoją drogą: tamten utwór niebywale dobrze się zestarzał, jeśli chodzi o tematykę. Internetowe strzały aka zaczepki słane na odległość to dzisiaj norma, a właśnie o tym traktował. Teraz już wiemy, że O.S.T.R. zdołał odpłacić się muzycznie Tedemu za tamten charakterystyczny featuring.

Tede i O.S.T.R. w akcji

Powrót weteranów

Podobno 20 lat temu raperzy pracowali nad wspólną płytą o tytule TEOS. Ta jednak nigdy się nie ukazała, przez co funkcjonuje jedynie jako album-mit (Tede wspominał, że powstało kilka kawałków, a potem projekt umarł). Dzisiaj raper uważa z kolei, że nagrywanie całych płyt razem nie ma sensu, natomiast nigdy nie zaprzeczał, że nagra coś jeszcze z Ostrym.

Sprawdź też
TEDE Lewandowski

Tak oto powstało RARARA, oldschoolowy hołd dla ich dawnych styli, choć nie bez sporej dozy ironii i humoru. Za klip odpowiada Heavy Bread, a sami raperzy odgrywają w nim pracowników pizzerii TEOS. Tak, to przepiękne mrugnięcie okiem do starszych fanów!

Tede i O.S.T.R.

Więcej o polskim rapie

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone