Czytasz
Tede i Borixon zagrają wspólny koncert! Gdzie i kiedy się to wydarzy?

Tede i Borixon zagrają wspólny koncert! Gdzie i kiedy się to wydarzy?

Tede i Borixon

Tede i Borixon dadzą wspólne show! Raperzy zostali zakontraktowani w duecie przez czołowy polski festiwal rapowy.

Sun Festival non stop atakuje nas kolejnymi wielkimi ksywkami z rapowego przekroju polskiej sceny. Na każdą newschoolową ksywkę przypada oldschoolowy klasyk. Tym razem zwracają się ku korzeniom polskiej kultury hip-hopowej. Na festiwalu wystąpią wspólnie Tede i Borixon!

Tede i Borixon

Warto dodać, że w 2021 roku raperzy zakończyli wieloletni konflikt. Po niemal dwóch dekadach niesnasek Tede i Borixon oficjalnie się pojednali na koncercie w katowickim Spodku z okazji 20-lecia kultowego S.P.O.R.T.-u tego pierwszego. Był to jeden z najdłuższych i najbardziej legendarnych konfliktów w polskim hip-hopie. Co więcej, jeden z niewielu, który rzeczywiście zakończył się happy endem. Teraz będziemy mogli zobaczyć ich również razem na wspólnym koncercie.

Tede i Borixon

Przypomnijmy, że na razie na Sun Festivalu są ogłoszeni giganci. Stara szkoła będzie reprezentowana w Kołobrzegu między innymi przez Pezeta, Polską Wersję czy Ostrego. Ponadto nie zabraknie solidnej reprezentacji klasyków z Poznania. Zagrają również Paluch oraz Słoń, którzy przy okazji wydali dopiero co wspólną płytę.

Dla miłośników nowszych brzmień przygotował drugie tyle mocnych ksywek. Newschool będzie reprezentowany przez takie postacie jak Jan-Rapowanie, Smolasty, Otsochodzi czy Guzior na czele z Malikiem Montaną oraz Okim, jednymi z najpopularniejszych artystów w kraju. Ponadto będzie można zobaczyć niepowtarzalne wydarzenie, jakim będzie ekskluzywne show Gangu 2115, które ma być jedynym w swoim rodzaju występem. Innymi słowy, jest w czym przebierać i każdy słuchacz rapowych brzmień znajdzie coś dla siebie!

Sprawdź też

Łapcie bilety na Sun Festival!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone