Czytasz
Żabson, Avi i wiele więcej! Jakie mamy jeszcze piątkowe premiery?

Żabson, Avi i wiele więcej! Jakie mamy jeszcze piątkowe premiery?

Żabson Avi

Kolejny piątek, kolejne zatrzęsienie nowych albumów do przesłuchania. Jest mocno rapowo, ale nie tylko! Przed nami takie premiery jak Żabson, Avi czy… nowy album Roksany Węgiel!

Żabson i Avi to tylko szczyt góry lodowej stworzonej z dzisiejszych premier. Zapraszamy więc na szybki przegląd, co wleciało na streamingi o północy!

Żabson – Ostatni Ziomal

Po szczerym filmiku zapowiadającym zakończenie trylogii Ziomala, głośnych singlach i aferze z Mią Khalifą wreszcie możemy przesłuchać najnowsze dzieło autorstwa Żabsona. Płytę wyprodukowało bardzo wielu producentów, nie tylko zresztą z Polski. Ponadto na featach między innymi takie postacie jak Kuban i Malik Montana. Czy Ostatni Ziomal zaspokoił oczekiwania fanów? Przekonajcie się sami.

Mamy jeszcze bilety na trasę Żabsona!

Avi – Mały Książę

Kolejną dużą mainstreamową premierą dzisiejszego dnia jest solowy album Aviego. Raper promował swój krążek takimi singlami jak Nieskończoność, które zostało przyjęte bardzo ciepło czy chociażby Fred Astaire z Oskarem z PRO8L3MU. Jak radzi sobie artysta bez swojego (do tej pory) nierozłącznego kompana, Louisa Villaina? Przekonajcie się, oto Mały Książę.

Bilety na trasę Aviego znajdziecie tu!

Roksana Węgiel – 13+5

Dzisiaj premierę ma również drugi studyjny album jednej z najmłodszych celebrytek i artystek w naszym kraju. 18-letnia Roksana Węgiel wypuszcza krążek 13+5 po promowaniu go singlami Ciche Szepty oraz Miasto. Jak brzmi pop w wykonaniu artystki będącej w świecie showbiznesu od lat mimo tak młodego wieku? Sprawdźcie.

Oldschool alert – nowy album od Włodiego

Kolejną mocną premierą dzisiejszego dnia jest Włodi i jego HHultras. Raper promował swój album takimi singlami jak Z planem czy Przystanek, a wczoraj dostaliśmy jeszcze Należne miejsce z Ero i Wilkiem WDZ na feacie. Ponadto na płycie pojawiają się tacy raperzy jak Gruby Mielzky czy Borixon. Nowa płyta legendy zdaje się być dedykowaną ucztą dla wielbicieli staroszkolnych brzmień.

Sprawdź też
Małpa Kilka numerów o czymś

Włodi również jedzie w trasę, bilety znajdziecie tutaj!

Z cyklu niespodziewane połączenia – Zalia coverująca schaftera

W ramach współpracy z inicjatywą Albo Inaczej, Zalia wydała Bigos schaftera i Taco Hemingwaya w wersji śpiewanej. Brzmi dziwnie? Trochę takie jest, ale nie można odmówić artystce zaangażowania i wczuty w ten cover. Więcej takich eksperymentów prosimy!

Trasa Zalii wciąż trwa!

Nowy singiel od G-Eazy’ego

Jeśli chodzi o zagranicę, to niewątpliwie warto wyróżnić tę premierę. Tulips & Roses to tytuł najnowszego utworu rapera zza oceanu. G-Eazy wziął sobie do tego tracku bardzo klasyczny, samplowany bit z masą mikro detali, które czynią ten numer wielowymiarowym. Repeat value guaranteed.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone