Czytasz
Fanka będzie mieć Eda Sheerana w domu. Poślubiła jego sobowtóra

Fanka będzie mieć Eda Sheerana w domu. Poślubiła jego sobowtóra

Ed Sheeran

Ed Sheeran jest obiektem westchnień kobiet na całym świecie. Jedna z jego fanek wpadła na pomysł, jak spełnić marzenie. Ale nie on jest najdziwniejszy w tej sprawie.

Niesamowite i niecodzienne przeżycie

Państwo niby-Sheeran, czyli Ty Baron-Jones i Amanda Baron-Jones, stanęli na ślubnym kobiercu, przeżywając najlepszy dzień swojego życia. Goście byli zaskoczeni, gdy okazało się, że Ty nie jest… jedynym sobowtórem na sali.

David Beckham, książę Harry, Jack Sparrow, Gordon Ramsay i Keith Lemon również znaleźli się na liście gości wesela Sheeranów. Amanda, pracowniczka służby zdrowia, często żartowała, że wyjdzie za mąż za gwiazdora odpowiadającego za utwór Shape of You. Po dwóch latach randek z jego sobowtórem spełniła marzenie. Ty przyznał, że obawiał się, iż jego rude włosy będą przeszkodą w poszukiwaniu miłości. Bardzo się jednak mylił.

Czy Ed Sheeran nie ma ponadczasowych piosenek? Tak twierdzi legenda

Ed Sheeran: przypadkowe spotkanie

Matka pięciorga dzieci poznała Ty’a przez przyjaciół spotkanych na koncercie, który grał Ed Sheeran. Nieco ponad rok później wspomniany uklęknął na jedno kolano i poprosił ją o rękę. Amanda myślała wcześniej, że już w pewnym sensie dopięła swego, gdy urodziła córkę Cherry, nawiązując imieniem do żony Eda, czyli Cherry Seaborn. Natomiast dwa lata temu nadała jej kolejne imiona: Leigh i Sheeran.

Uroczystość w Ormston rozpoczęła się od piosenki Eda One Life, przy której para przeszła do ołtarza, a zakończyła się pocałunkiem przy dźwiękach I Don’t Care. Nie wszystko było jednak związane z Sheeranem, więc do pierwszego tańca użyto piosenki Say You Won’t Let Go Jamesa Arthura. Sama gwiazda nie mogła wziąć udziału w weselu – przesłała wiadomość, odmawiając zaproszenia z powodu nieobecności w kraju.

Sprawdź też

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone