Czytasz
5 dni z kulturą psychodeliczną – Egodrop Festival powraca w nowej formule

5 dni z kulturą psychodeliczną – Egodrop Festival powraca w nowej formule

Egodrop, mat. promocyjne

5 dni zabawy, 4 sceny, najlepsi reprezentanci psytrance’u i piękne okoliczności przyrody – w 2021 powraca Egodrop Festival. W lipcu znowu spotkamy się w Przyłęku, lecz tym razem w ramach nowej, wydłużonej formuły. Organizatorzy przygotowali kilka niespodzianek.

Egodrop Festival, jak wiele innych wydarzeń, nie odbył się w 2020 roku. Organizatorzy zmuszeni byli przenieść go na kolejny sezon. Pomiędzy 14 a 18 lipca będziemy bawić się w Przyłęku w gminie Paradyż, gdzie wystąpią największe gwiazdy sceny psytrance – zarówno rodzime, jak i zagraniczne. Wśród zaproszonych artystów znaleźli się m.in. Cosmic spiral z Ovni Records, Tsuyoshi Suzuki z MATSURI DIGITAL czy Mysterion z Dark Prisma Records. Towarzystwo jest jak najbardziej międzynarodowe, bo do Przyłęku zawitają producenci i DJ-e z Japonii, Austrii, Francji czy Anglii. Do już ogłoszonego, pokaźnego rozkładu jazdy organizatorzy zapowiadają dodanie kilkunastu nowych artystów z najwyższej półki producentów muzyki psytrance na świecie. To „najlepszy w historii festiwalu line-up” – zapewniają organizatorzy. Trudno nie przyznać im racji, bo w najnowszej odsłonie Egodrop weźmie udział 100 nazwisk!

W tym roku muzyka będzie wybrzmiewać nie na trzech, a na aż czterech scenach. Powróci bowiem poświęcona psychodelicznemu rockowi LIFE STAGE. Scena „zadebiutowała” w 2018 roku. Teraz reaktywowana dołączy do Main Stage, Chill Out/Alternative Stage i Zen Stage. Nie należy zapominać, że Egodrop to nie tylko muzyka. Na miejscu będziemy mogli uczestniczyć również w wykładach i warsztatach, poszperać na specjalnych targach staroci czy skosztować pysznego jedzenia w ramach strefy gastronomicznej. Dla osób przyjeżdżających z dziećmi przygotowana została specjalna kids area. Nie moglibyśmy nie wspomnieć o dekoracjach – paczyński las, jak co roku, zmieni się w baśniową krainę. Psychodeliczne elementy, wściekłe, fluorescencyjne kolory i migające pomiędzy drzewami etno ozdoby sprawią, że zarówno w odsłonie nocnej, jak i dziennej scenografia prezentować będzie się wyjątkowo. A to wszystko dostępne będzie w wydłużonej formule, bo w 2021 roku Egodrop Festival potrwa aż 5 dni!

Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na tegoroczną edycję, mają prawo do wykorzystania wejściówek na edycję przyszłoroczną. Dobrą informacją jest fakt, że ceny za przyszłoroczny festiwal będą zaczynać się od 340 PLN, zatem zachowując obecny bilet, gwarantujesz sobie udział w nowej edycji w możliwie najniższej cenie. 

Sprzedaż ruszyła, a my przedstawiamy Wam poniżej szczegółowe ceny i pule:

X-MASS BIRDS – 340 PLN – 22.12.2020-10.01.2021 lub do wyczerpania puli

IV PULA – 380 PLN – 11.01.2021-28.02.2021 lub do wyczerpania puli 

Sprawdź też
Radzimir Dębski, fot. Karolina Wielocha, mat. promocyjne

V PULA – 420 PLN – 1.03.2021-13.07.2021 lub do wyczerpania puli 

BRAMA – 490 PLN – ograniczona ilość 

Bilety X-MASS BIRDS w specjalnej cenie kupicie w Going.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone