Czytasz
5 dni z kulturą psychodeliczną – Egodrop Festival powraca w nowej formule

5 dni z kulturą psychodeliczną – Egodrop Festival powraca w nowej formule

Egodrop, mat. promocyjne

5 dni zabawy, 4 sceny, najlepsi reprezentanci psytrance’u i piękne okoliczności przyrody – w 2021 powraca Egodrop Festival. W lipcu znowu spotkamy się w Przyłęku, lecz tym razem w ramach nowej, wydłużonej formuły. Organizatorzy przygotowali kilka niespodzianek.

Egodrop Festival, jak wiele innych wydarzeń, nie odbył się w 2020 roku. Organizatorzy zmuszeni byli przenieść go na kolejny sezon. Pomiędzy 14 a 18 lipca będziemy bawić się w Przyłęku w gminie Paradyż, gdzie wystąpią największe gwiazdy sceny psytrance – zarówno rodzime, jak i zagraniczne. Wśród zaproszonych artystów znaleźli się m.in. Cosmic spiral z Ovni Records, Tsuyoshi Suzuki z MATSURI DIGITAL czy Mysterion z Dark Prisma Records. Towarzystwo jest jak najbardziej międzynarodowe, bo do Przyłęku zawitają producenci i DJ-e z Japonii, Austrii, Francji czy Anglii. Do już ogłoszonego, pokaźnego rozkładu jazdy organizatorzy zapowiadają dodanie kilkunastu nowych artystów z najwyższej półki producentów muzyki psytrance na świecie. To „najlepszy w historii festiwalu line-up” – zapewniają organizatorzy. Trudno nie przyznać im racji, bo w najnowszej odsłonie Egodrop weźmie udział 100 nazwisk!

W tym roku muzyka będzie wybrzmiewać nie na trzech, a na czterech scenach. Powróci bowiem poświęcona psychodelicznemu rockowi LIFE STAGE, która miała mieć swój debiut w 2018. Dołączy zatem do Main Stage, Groove i Zen Stage.Nie należy zapominać, że Egodrop to nie tylko muzyka. Na miejscu będziemy mogli uczestniczyć również w wykładach i warsztatach, poszperać na specjalnych targach rękodzieła czy skosztować pysznego jedzenia w ramach strefy gastronomicznej. Dla osób przyjeżdżających z dziećmi przygotowana została specjalna strefa warsztatowa oraz wydzielona strefa na polu namiotowym. Nie moglibyśmy nie wspomnieć o dekoracjach –  teren imprezy jak zawsze zmieni się w baśniową krainę. Psychodeliczne elementy, wściekłe, fluorescencyjne kolory i migające pomiędzy drzewami etno ozdoby sprawią, że zarówno w odsłonie nocnej, jak i dziennej scenografia prezentować będzie się wyjątkowo. A to wszystko dostępne będzie w wydłużonej formule, bo w 2021 roku Egodrop Festival potrwa aż 5 dni!

Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na przeniesioną edycję z 2020, mają prawo do wykorzystania wejściówek na edycję 2021. Dobrą informacją jest fakt, że ceny za przyszłoroczny festiwal będą zaczynać się od 340 PLN, zatem zachowując obecny bilet, gwarantujesz sobie udział w nowej edycji w możliwie najniższej cenie. 

Sprzedaż ruszyła, a my przedstawiamy Wam poniżej szczegółowe ceny i pule:

X-MASS BIRDS – 340 PLN – 22.12.2020-10.01.2021 lub do wyczerpania puli

IV PULA – 380 PLN – 11.01.2021-28.02.2021 lub do wyczerpania puli 

Sprawdź też
Jurek Przeździecki, mat. prasowe

V PULA – 420 PLN – 1.03.2021-13.07.2021 lub do wyczerpania puli 

BRAMA – 490 PLN – ograniczona ilość 

Bilety X-MASS BIRDS w specjalnej cenie kupicie w Going.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone