Czytasz
Ekipa organizuje własny festiwal! Bilety już w sprzedaży

Ekipa organizuje własny festiwal! Bilety już w sprzedaży

Miłośnicy Friza, Wersow i Genzie koniecznie muszą zanotować w kalendarzach datę 16 czerwca. Tego dnia koniecznie trzeba odwiedzić krakowską TAURON Arenę.

Nie trzeba wcale bawić się w detektywa, żeby zauważyć, że Ekipa coraz śmielej grzeje sobie miejsce w branży muzycznej. Wspólne wydała album Sezon 3, na którym gościnnie usłyszymy m.in. Qrego, Jacusia, Janusza Walczuka i Roksanę Węgiel. Friz jako solowy wykonawca wydał kilka utworów, w tym VANILLA, Bombside B i Awaryjne światła. Wiele nowości przyniosły także ostatnie miesiące. W grudniu światło dzienne ujrzało Wersow Store, czyli debiutancki album Wersow. Nie próżnował także Patryk Baran, w sieci znany jako Mortalcio albo Mortal. Wiosną również podzieli się ze światem pierwszą długogrającą płytą, a na razie zapowiedział ogólnopolską trasę koncertową. Wejściówki na występy – poza tym warszawskim i poznańskim – rozeszły się jak ciepłe bułeczki.

Wszyscy ulubieńcy razem

Sympatia tysięcy słuchaczy zaskarbiona, szczyty list przebojów podbite. Teraz na estradowej drodze internetowych ulubieńców pojawił się kolejny duży checkpoint – zdobycie większej hali. 16 czerwca w krakowskiej TAURON Arenie odbędzie się pierwsza edycja jednodniowego Ekipa Festiwal. Trzonem wydarzenia, jak na event z prawdziwego zdarzenia przystało, będą widowiskowe koncerty. Poza wspomnianymi Wersow i Mortalem na scenie pojawią się składy 3 Króli i Genzie. Kto już widział je na żywo, ten wie, że szykuje się moc wzruszeń, emocji i zabawy. Nieprzekonanym przypominamy naszą relację z ubiegłorocznego, halloweenowego show na warszawskim Torwarze!

@going.app

HALLOWEENOWA TRASA @GENZIE 🎃👻🖤 Cały Torwar pełny! Kto był? 🔥 #genzie #koncert #halloween #warszawa

♬ HALLOWEEN – GENZIE
Po więcej relacji nieustannie zapraszamy na naszego TikToka

Moc atrakcji

Co jeszcze czeka na uczestników festiwalu? Będzie okazja, żeby zbić piątkę ze swoimi ulubieńcami, a wyjątkowe spotkanie uwiecznić na zdjęciu. Nie zabraknie energetycznych DJ setów, specjalnych stref z atrakcjami i stoisk z merchem. A, i w tych wszystkich emocjach zapomnielibyśmy o najważniejszym – całe wydarzenie poprowadzi człowiek, bez którego nie byłoby całego zamieszania. Jesteśmy przekonani, że Friz znakomicie sprawdzi się w roli konferansjera. Kto wie, może pomoże mu w tym najsłynniejszy czworonóg polskiego internetu, czyli Chmurka?

Sprawdź też
Sokół i Pezet

Oto pełna lista influencerów i influencerek, które zobaczymy 16 czerwca w krakowskiej TAURON Arena. Czy wśród nich jest Wasz ulubieniec albo ulubienica?

Bilety na festiwal – zarówno dla osób zainteresowanych miejscem na trybunach, jak i płytą oraz strefą golden circle – trafiły właśnie do sprzedaży. Od najbliższego poniedziałku, czyli 4 marca, złapiecie za to wejściówki upoważniające do uczestnictwa w meet & greet. Lojalnie przypominamy, że ich pula jest limitowana. Trzymajcie więc rękę na pulsie, żeby za niewiele ponad kwartał godnie przywitać wakacje z najlepszą Ekipą.

Już teraz zdobądź swój bilet na Ekipa Festiwal!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone