Czytasz
Erohoroskop od nas dla Cb | Zodiakary

Erohoroskop od nas dla Cb | Zodiakary

Ważne pytanie do zadania sobie dziś: która zabawka erotyczna pasuje do Twojego znaku zodiaku? 

Miesiąc Dumy to czas, w którym (jeszcze więcej niż przez resztę roku!) myślimy o pozycji osób queerowych w społeczeństwie i społecznościach. Chcielibyśmy, żeby było Wam po prostu dobrze. Nie tylko w czerwcu, ale niech ten miesiąc będzie początkiem! Żeby ciało nie było przedmiotem zawstydzenia, ale właśnie dumy, niezależnie od tego jak się identyfikujecie i z kim lubicie spędzać czas. 

Wszystkie nasze teksty o Miesiącu Dumy 2021 znajdziecie tutaj

Wierzymy, że jedną z dróg oswajania ciała jest przyjemność. Poprosiliśmy Lulapink o pomoc w stworzeniu wyjątkowego horoskopu, który – mamy nadzieję – zachęci Was do czułości wobec samych siebie i siebie nawzajem. Niech przyniesie Wam i bliskim osobom dużo radości. Wszystkie opisane zabawki znajdziecie na ich stronie.

Autorem ilustracji jest Dymitr Liziniewicz.

Baran

Erohoroskop

Barany to wielbiciele spontanicznych i nieskrępowanych przygód. W seksie są szczerzy i entuzjastyczni. Lubią mocne doznania i szybkie przyjemności. Często szukają miłosnych „kłopotów”. Nawiązywanie romansów przychodzi im z łatwością, tak jak ich kończenie. Żądni wciąż nowych przeżyć i mocnych emocji. świetnie współgrają ze zdalnie sterowanymi gadżetami hi-tech.

Różdżka Lovense Domi 2 ma wszystko czego baranowi potrzeba do podtrzymania płomienia namiętności. Duża moc, seks na odległość, oddanie kontroli drugiej osobie, nieskończenie wiele ustawień wibracji.

Byk

Byki doświadcza seksu wszystkimi zmysłami. Doceniają odpowiednio zbudowaną atmosferę i okoliczności sprzyjające intymnej bliskości. To wrażliwe dusze, które preferują stałe relacje. W łóżku byki są wytrwałe i niezmordowane, dlatego też uwielbiają długie sesje fizycznej miłości.

Gadżetem erotycznym dla byka będzie porcelanowe dildo Désirables Dalia. Wykonana ręcznie porcelanowa różdżka ma cudowną fakturę, kształt sprzyjający eksplorowaniu spragnionych dotyku zakamarków ciała. Byki docenią jej naturalność, subtelny wygląd oraz trwałość – porcelanowe dildo może dawać przyjemność nawet i 100 lat.

Bliźnięta

Bliźnięta uwielbiają flirtować, uwodzić i dobrze się bawić. Wciąż szukają nowych bodźców i lubią eksperymentować. Ich energia seksualna jest widoczna na pierwszy rzut oka, dlatego często bywają obiektami pożądania ze strony innych. Pragną intensywnego i namiętnego seksu z osobą partnerską, ale równie ważna jest dla nich samomiłość i poznawanie własnych przyjemności i potrzeb.

Temperamentowi bliźniąt najlepiej odpowiada zestaw We-Vibe Tango Pleasure Mate Collection, w skład którego wchodzi miniwibrator o dużej mocy i przyjemnych wibracjach oraz dwie nakładki, odpowiadające dwoistej naturze bliźniąt.

Rak

Erohoroskop

Raki należą do najbardziej czułych i słodkich kochanków. Nie mają nic przeciwko wchodzeniu w uległe role. Potrafią zatracać się bez pamięci w trakcie seksu oraz masturbacji. Każdy akt seksualny przezywają całym sobą. Raki są także dyskretne i skromne. Nie lubią mówić o swoich potrzebach seksualnych, ale bardzo lubią je zaspokajać. Zarówno w związkach, jak i romansach czy przygodach na jedną noc raki szukają namiastki romantyzmu i magii.

Gadżetem erotycznym raka jest różdżka joni z różowego kwarcu La Gemmes Yoni Wand, która dokładnie, tak jak Rak emituje aurą jednoczesnej kruchości i siły. Semi-transparentna różdżka w odcieniu pudrowego różu wygląda subtelnie, jej twarda kamienna natura ukazuje się dopiero w momencie kontaktu fizycznego.

Lew

Lwy w sferze seksualności są niezwykle responsywne – im więcej dostają, tym więcej dają. Często lwy są pewne siebie i dobrze znają swoje przyjemności. Potrafią komunikować się w łóżku – bez zawstydzenia wyrażają swoje fantazje i stawiają granice. Dbają o siebie, ale nie zapominają o drugiej osobie. Ambitnie walczą o tytuł króla wśród kochanków, oddając się totalnie fizycznym uciechom. Lwy dużą wagę przykładają piękna (niekoniecznie tego definiowanego przez mainstream).

Gadżetem erotycznym lwów jest luksusowy wibrator pulsacyjny Zalo USA King, którego wygląd inspirowany jest Starożytnym Egiptem, za to zastosowana w gadżecie technologia sięga daleko w przyszłość, wyznaczając trendy w branży erotycznej.

Panna

Erohoroskop

Panny uznawane są za grzeczne i niewinne. Ulegnij temu stereotypowi a nigdy nie przekonasz się jak dzikie potrafią być w łóżku. Czasem same bywają zaskoczone mocą swojej seksualności. Oglądanie siebie w lustrze  podczas masturbacji i seksu pomaga im połączyć się ze sobą i swoją zmysłowością. Panny lubią przenosić się w świat fantazji i iluzji, dzięki czemu doskonale odnajdują się w kinku i świecie BDSM. Lubią panujące w klimacie zasady oparte na szacunku i akceptacji.

Dla panien idealny będzie zestaw Rianne S Kinky Me Softly. Z jednej strony wyrafinowany i stylowy, z drugiej bardzo niegrzeczny i wyuzdany. 

Waga

Erohoroskop

Wagi cenią w swoim życiu harmonię i bezpieczeństwo. Niezwykle ważne dla wag jest partnerskie podejście do seksu, symetria, objawiająca się równym zaangażowaniem w dawanie i przyjmowanie przyjemności. Wagi często działają racjonalnie i lubią planować swoje przygody seksualne. Świetnie sprawdzają się w ich przypadku łóżkowe scenariusze i starannie zbudowana atmosfera, sprzyjająca eksplorowaniu seksualności.

Gadżetem erotycznym osób spod znaku wagi jest miniwibrator Dame Products Fin. Wsuwany między palce gadżet erotyczny spaja się ręką. Manewrowanie wibratorem podyktowane jest naturalnym ruchem dłoni a sterowanie nim jest intuicyjne i bardzo proste. Świetnie sprawdza się podczas seksu solo, jak i w parze.

Skorpion

erohoroskop

Skorpiony są seksem samym w sobie. Pełni sprzeczności i niespodzianek są prawdziwymi buntownikami, którzy działają na własnych zasadach. Mogą być w wieloletnim związku lub skakać z kwiatka na kwiatek. Lubią intensywne relacje i uczucie ekstatycznego odurzenia, które napędza je do działania. Skorpiony mają skłonność do spalania się w ogniu namiętności. Potrafią uprawiać seks do utraty tchu, oddając swoją całą energię w momentach uniesienia.

Gadżetem erotycznym skorpionów jest Lelo Sona 2 Cruise – bezdotykowy masażer łechtaczki, wykorzystujący technologię stymulacji falami sonicznymi. 

Strzelec

Strzelce są bardzo towarzyskie i otwarte na nowe doznania. Seks traktują jako dyscyplinę sportową, w której zamiast medali zdobywa się orgazmy. Nie oznacza to jednak, że są samolubni w łóżku. Strzelce po prostu lubią się dobrze bawić. W seksie unikają powagi i patosu. Cenią za to poczucie humoru i dystans. Strzelce to wolne duchy, które emanują magnetyzmem i otwartością. To osoby, które chcesz zaprosić na imprezę oraz być na ich imprezie.

Ich gadżetem erotycznym jest wibrator jajeczko sterowany muzyką Svakom Muse, który doskonale odzwierciedla swobodę, luz i seksapil strzelców. 

Koziorożec

erohoroskop
Erohoroskop

Koziorożce są pragmatyczne i ukierunkowane na cel. Z jednej strony przywiązane są do tradycyjnych wartości, z drugiej jednak są niezwykle lubieżne i nienasycone. Koziorożce zazwyczaj późno rozkwitają seksualnie. Potrzebują czasu, żeby wyzwolić się z kulturowych i społecznych ograniczeń. Gdy jednak to zrobią, z dużą otwartością i ciekawością eksplorują swoją seksualność, by następnie dzielić się swoimi odkryciami z osobami partnerskimi.

Gadżetem erotycznym koziorożców jest wibrator Gvibe Gjay, który ma tradycyjny, falliczny kształt, ale jego prawdziwą naturę zdradza żywa kolorystyka, finezyjny design i supermocne wibracje, które zawsze prowadzą do upragnionego celu.

Wodnik

erohoroskop

Wodniki to osoby o niezwykle ciekawym podejściu do seksualności. Z pozoru chłodne i zdystansowane, w rzeczywistości często fantazjują i układają seksowne scenariusze w swoich głowach. Ciekawscy, otwarci i podekscytowani sytuacjami, w których mogliby zostać przyłapani na gorącym uczynku. Podniet szukają daleko poza waniliową normą, chętnie umawiają się na seks-randki, korzystają z Tindera i portali tematycznych.

Zabawką erotyczną wodników jest wibrator sterowany smartfonem Magic Motion Eidolon, którego można używać w miejscach publicznych, np. podczas spaceru lub na imprezie. Można nim sterować samodzielnie lub oddać władzę nad zabawką drugiej osobie.

Ryby

erohoroskop
Erohoroskop

Ryby są niezwykle wrażliwe i zmienne. Z reguły bardzo otwarte i zdolne do nieskrępowanej ekspresji seksualnej, czasami mogą być milczące i wycofane. Lubią dynamiczne relacje i poczucie niepewności. Nakręca ich oczekiwanie na to, co stanie się za moment. Potrafią oddać się przyjemności bez reszty, a ich fantazje są niezwykle szczegółowe i pogmatwane.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone