Czytasz
Mamy to! Fest Festival ogłosił Kręgi Taneczne z rozbudowanymi line-upami

Mamy to! Fest Festival ogłosił Kręgi Taneczne z rozbudowanymi line-upami

Fest Festival Kręgi Taneczne

Pierwsza zasada tanecznego kręgu: TAŃCZ! Inne? Brak. Kto poprowadzi kręgi taneczne swoją muzyką w tym roku? Przekonajcie się. Fest Festival ogłosił line-upy!

Kręgi Taneczne to element, bez którego Fest Festival nie mógłby istnieć. To kultowe już przestrzenie na świeżym powietrzu, zaprojektowane dla jednego celu, czyli nieograniczonego niczym tańca. Dopieszczone w najdrobniejszych szczegółach dekoracje i instalacje świetlne tworzą niesamowity klimat, ale to oni czynią kręgi tak wyjątkowymi. Mowa rzecz jasna o artystach. Zapoznajcie się z rozpiską, gdzie i kiedy jaki wirtuoz muzyki typu skocznej zagra swój set.

Co więcej, Fest Festival przygotował playlisty na Spotify, które oddają klimat konkretnych kręgów. Zapraszamy do słuchania i obczajania!

Eden

Właśnie w tym kręgu poczujecie się jak w niebie. W Edenie niebiańskich wrażeń dostarczą: Pavel Petrov, Booka Shade, Chelina Manuhutu, Fakear oraz Esther Silex.

Smolna Stage

Kultowa warszawska Smolna na moment przeniesie się do Chorzowa, żeby pokazać, jak się tańczy w stolicy. Wystąpią: Ben Klock, Joris Voorn, Volvox, Deas oraz Angelo Mike.

Sprawdź też

Astral Stage | Fest Festival Kręgi Taneczne

Pamiętajcie: niebo nie jest limitem, dlatego jeśli Eden to dla was za mało, Fest proponuje wam istnie kosmiczne doznanie. Na Astral Stage zagrają: Dreddy, Pixie Elf, Malugi, FUNK TRIBU, Lolsnake, Justin Tinderdate oraz Bad Boombox.

Dark Stage

Ponadto dla wielbicieli mocniejszych i bardziej m h r o c z n y c h brzmień mamy Dark Stage. W krainę mroku zabiorą Was: VTSS, SNTS, Manni Dee, Nene H, DJ SPIT, Evissimax, Cassie Raptor, LAVEN jak i również NVYSN.

Bilety na Fest Festival znajdziecie tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone