Czytasz
Zmęczeni zgiełkiem miasta? Oto pięć wydarzeń w cudownych okolicznościach przyrody

Zmęczeni zgiełkiem miasta? Oto pięć wydarzeń w cudownych okolicznościach przyrody

LAS Festival

Wiadomo, że miejskie życie i eksploracja kulturalno-eventowych bogactw metropolii to nasza zajawka, ale każdy z nas może poczuć się tym przytłoczony. Wtedy najlepiej zapakować plecak i wybrać się poza cały ten zgiełk – tylko jaki kierunek obrać?

Gdzie znajdziemy najciekawsze wydarzenia, podczas których będziemy mogli oddychać świeżym powietrzem, relaksować się przy muzyce i dodatkowo obcować z naturą? Zrobiliśmy research i wybraliśmy naszych faworytów. Oto oni (kolejność przypadkowa):

SzumiLAS / 19 lipca…

Kto przebywa w okolicach Trójmiasta, już jutro może wybrać się do Opery Leśnej, gdzie czeka nas wieczór z muzyką kontemplacyjną i ambientami wybrzmiewającymi na skraju lasu. Absolutny relaks, wytchnienie od bodźców i kilka godzin wyciszenia przy specjalistach od tworzenia spirytualnej atmosfery za pomocą dźwięków gwarantowane. Zagrają: Botanica, Tomek Hoax i Dalekie.

NURT ≈ Open Air / 24-26 lipca

Nadwiślańska łąka w okolicach Krakowa, niebo pełne gwiazd i cała masa didżejów z najwyższej półki – to czeka Was już od 24 lipca w ramach NURT ≈ Open Air. Jeśli lubicie ravy i techno imprezy z dala od miasta, sprawdźcie to wydarzenie. W line-upie m.in. sety od Chino, BIØSa, Olivii i Discomule, a to dopiero pierwszy rave spośród zaplanowanych na to lato imprez.

Fala OFF Dźwięku / 1 sierpnia

A może kameralny, jednodniowy festiwal pod Warszawą we wsi Puste Łąki? Otoczenie lasu, dostęp do plaży i trzy sceny, na których wybrzmiewać będą m.in. ambienty – jak dla nas brzmi to bardzo zachęcająco. Można pojechać z ekipą, można chillować tam samemu albo w towarzystwie swojego pieska, który na miejscu będzie mile widziany!

FreeQ – Freedom Qulture Gathering / 14-16 sierpnia

Ośrodek kolonijny LENA w Łazach będzie miejscem, które skupi poszukiwaczy doznań duchowych, muzycznych i towarzyskich. Przez te kilka dni będziemy obcować tam chociażby z muzyką etniczną z całego świata oraz wymieniać się zajawkami i doświadczeniami związanymi ze świadomym rozwojem czy ekologią.

LAS Tribe Open Air / 27-30 sierpnia

Sprawdź też

W paczyńskim lesie byliśmy w ubiegłym roku i przyznajemy – w tym wrócimy z miłą chęcią. Impreza zorganizowana wśród dzikiej przyrody, z niezwykłymi widokami i super muzyką zawsze będzie bliska naszym sercom. Szczególnie, gdy panuje tam dodatkowo tak magiczna atmosfera jak podczas festiwalu LAS. Czterodniowe wydarzenie to kumulacja niezwykłych spotkań, zabawy i chillu, którego nie zaznamy w najlepszych kompleksach SPA.

Festiwal Wibracje / 3-6 września

Czwarta edycja Festiwalu Wibracje odbędzie się już na początku września w okolicach zalewu Zegrzyńskiego. Wibracje to największe tego typu wydarzenie w naszym kraju, a podczas jego trwania będziemy mieli do wyboru niesamowicie szeroki wachlarz możliwości samorozwoju. Od warsztatów i paneli dyskusyjnych, przez taniec, aż po jogę i medytację. Wszystko to w celu zwiększenia świadomości o świecie i naszym wnętrzu, relaksu oraz chwili wytchnienia.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone