Czytasz
Gdzie jest Miły ATZ? Wszędzie. To najbardziej zapracowany raper w Polsce

Gdzie jest Miły ATZ? Wszędzie. To najbardziej zapracowany raper w Polsce

Miły ATZ

Miły ATZ przeszedł do potężnej ofensywy. Solowy materiał, działalność z Phunk’illem, jeszcze jeden nowy projekt… Dzieje się!

Mijają dwa lata od ostatniego solowego albumu, który zaprezentował nam Miły ATZ. ROLLER był znakomitym przedłużeniem znanej nam już formuły. Od tego czasu, po ciepłym przyjęciu płyty, artysta skupiał się na koncertowaniu i rozwijaniu projektu ŚWIĘTY BASS. Ponadto raper dał wiele gościnek u takich wykonawców jak Pezet, Noah, DonGURALesko, Odys czy Siwers.

Słuchacze głodni muzyki ATZ-ta mają kilka miejsc, w których mogą się stołować. Ostatnimi czasy do sieci trafiły trzy niezależne od siebie utwory, w których pojawiają się jego zwrotki. Najważniejszym jest naturalnie najświeższy solowy singiel, ale to nie wszystko, co dla nas przygotował.

Raper zdradził tytuł nadchodzącego projektu i podsumował ruchy w poście na swoim Instagramie.

Jakieś 3 lata po premierze Czarnego Swingu szedłem z kolegą Kamilem do schroniska przy dolinie pięciu stawów w polskich Tatrach i zobaczyłem nazwę mojego trzeciego albumu na kamieniu. Dzień po gali Fryderyków, gdzie wyróżniony został Roller (przemiłe). Nie planuję spierdalać z tego świata, jednakże domykam trylogię w stylu Acid Moro, pizgając bragga (i w sumie robię o tym storytelling) Już 4.03 w waszych diwajsach objawi się młodzieniec gotowy do lirycznych podsumowań

Podsumował Miły ATZ

Wisi wisi

Miły niewątpliwie jest w formie, co potwierdza także jego udział w cypherze NACH *** WISI WISI, wydanym ostatnio przez NachNationNetwork. Poza nim w utworze udzielili się Barto Katt, Nikaragua Guacamole, Tonie FFB oraz JupiJej. Zdaje się, że nadchodzi luźny projekt, robiony z beką. Wystartował również preorder płyty, co wskazuje na planowe działanie mimo luzackości.

Sprawdź też

Miły ATZ

Bass Boży

Dla entuzjastów house’u i brzmień z UK ta część twórczości Miłego ATZ jest najważniejsza. Raper nie odpuszcza tej działalności, o czym świadczy choćby wydanie kolejnego singla z Phunk’illem. Ponadto artyści cały czas są w trasie koncertowej, w ramach której niosą swoje dźwięki po całym kraju.

Wpadajcie na koncerty Święto Bassu w całej Polsce!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone