Czytasz
Nie wiesz, gdzie na Sylwestra? Spokojnie, podpowiadamy!

Nie wiesz, gdzie na Sylwestra? Spokojnie, podpowiadamy!

Nie ma co ukrywać. Zegar tyka nieubłaganie, a wraz z każdą minutą zbliżamy się do końca roku. Jak sprawić, by 2023 zakończyć niezapomnianą nocą? Kto zadba, by wejście w przyszły rok odbyło się z najlepszą muzyką, splendorem i co najmniej szczyptą szaleństwa? W trzech słowach: Gdzie na Sylwestra?

Postanowiliśmy zaufać imprezowym ekspertom. Poniżej 6 wyjątkowych propozycji w całej Polsce, na które bilety zamówisz u nas.

Najlepsze imprezy w całej Polsce znajdziesz w jednym miejscu: w Going.!

SYLWESTER ELEKTRYKÓW: FUTURE

Gdańska ulica Elektryków porwie do tańca na aż 4 różnych scenach: RAVE, SFINKS700 (z wyjątkową scenografią i widokiem na stocznię!), ŚWIĘTY BASS i SO HARD. Jeśli kogoś zmęczą pląsy, będziecie mogli skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej, godnej festiwalu! Ze deckami klubowi eksperci i ekspertki: @atutowy, Zuza OK, Cranz czy Glasse.

Sylwester na 100czni

Jeśli nie lubicie masować brzuszków tłustym bassem, możecie wpaść na Sylwestra 100czniaThe Very Polish Cut Outs. Specjaliści od dźwiękowych wycinanek zaprezentują selekcję muzyczną łączącą oryginalne nagrania polskiej muzyki rozrywkowej z minionych lat, wszelakiej maści edity i remixy oraz współczesną muzykę taneczną disco i house, produkowaną przez rodzimych twórców. Spodziewajcie się też wyjątkowej scenografii (wyrzutnia konfetti!) i pysznej szamki.

Czelwester

Nieco starsi imprezowicze być może pamiętają przebój Jennifer Lopez Waiting for tonight, który był hitem Sylwesterów 1999/2000. W 2023 pobawimy się za to czekając na JUTRØ (nie wiemy, czy żarcik został przewidziany w line-upie, ale serio wchodzi na didżejkę dokładnie o północy!). Szykujcie czeluściowe stylówki i wygodne buty do tańca, będzie grubo.

Forum Przestrzenie

mm

Sylwester na Tamce

Czy Wrocław preferuje disco czy techno? W niektórych kręgach to pytanie może stać się przedmiotem zawziętego sporu, ale na szczęście w Sylwestra obie frakcje mogą spotkać się na Tamce. DJ DUCH, F141, Furie, Franz Volt, Wix Collina i NAT będą odmierzać dla Was dawki muzycznych przyjemności tak, by tancerze i tancerki opuszczali parkiet tylko po to, by sprawdzić, co tam na drugiej scenie.

Sprawdź też
Slayer

Italo Disco w Mewie

Jaki Sylwester, taki cały rok – to hasło jest powszechnie znane. Czyli skoro Sylwester ITALO DISCO… to rok we Włoszech. Nie możemy zagwarantować tego scenariusza, ale nie szkodzi przetestować, prawda? Organizatorzy zachęcają do przyjścia w przebraniach. Sami szykują ceratę na stołach, limoncello na dobry wieczór, muzykę do rana i włoski nastrój, którego nie spotkacie nigdzie indziej. Na głośnikach selekcja muzyki włoskiej lat 60., 70. i 80. oraz Italo Disco, zmiksowana z klasykami muzyki latino, pop i disco.

Halo, a gdzie imprezki z Warszawy? Tutaj tutaj, chodźcie, zapraszamy!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone