Czytasz
Sylwester w Warszawie? Wiemy, gdzie znajdziesz najlepsze imprezy

Sylwester w Warszawie? Wiemy, gdzie znajdziesz najlepsze imprezy

Nie przegap najciekawszych wydarzeń w okolicy i wejdź w nowy rok z Going. Wybierz dla siebie najlepszy Sylwester w Warszawie.

Jak Wam mija rok 2023? Mamy nadzieję, że minione 12 miesięcy upłynęło Wam w stanie radości. Jeśli tak – najlepszym zwieńczeniem tego tortu będzie wisienka w postaci szampańskiej zabawy na jednej z wybranych przez nas imprez. Jeśli nie – spokojnie, mamy lekarstwo. Strząśnięcie z siebie smutki na parkiecie i pamiętajcie, że jaki Sylwester taki cały kolejny rok. Sprawdźcie naszą selekcję najciekawszych wydarzeń!

Kliknij, by znaleźć bilety na Sylwestra. Nie tylko w Warszawie!

YOUNG LEOSIA & BAMBI presents SYLWESTER 2023/2024

Jak zachęcają Leokadia i Bambiszon: Zostańmy BFF i spędźmy ten dzień razem! Raperki zorganizowały konkretny melanż w Pradze Centrum. Dołączy do nich ekipa scenicznych i imprezowych wyjadaczy, czyli między innymi Beteo, Waima, Kacper Blonsky i Deemz. Czy dziewczyny zagrają kawałki, nad którymi pracowały w Wietnamie? Zdecydowanie mamy taką nadzieję! Już szykujemy dripowe stylówki.

ZAMÓW BILETY

DRE$$CODE WINTER TOUR FINAL

A jak już przy stylówkach jesteśmy, to nie sposób nie wspomnieć o DRE$$CODE. Sylwester na Nowym Świecie będzie finałem ich zimowej trasy i idealnym zwieńczeniem wszystkich szaleństw i całej energii, którą akumulowali przez ostatnie tygodnie. Jak mówią: Na nic tak bardzo nie czekamy jak na tą noc spędzoną wspólnie z wami! Awww, dziękujemy, mamy tak samo :3

ZAMÓW BILETY

Sylwester w Warszawie: ✧ JASNA 1 NEW YEAR EVE ✧

Zmieniamy wajb muzyczny i zaglądamy na Jasną 1. Tę imprezę też możecie traktować jako formę podsumowania. Stołeczny klub konsekwentnie buduje swoje line-upy, zapełniając je najciekawszymi nazwiskami lokalsów i zagranicznych gwiazd. Na Sylwestra przygotowali 3 sceny, przy których czekają Was nieprzerwane tańce. Zadbają o to m.in. Bailey Ibbs, Rhyw, dtekk, Ola Teks i daisy cutter. Będzie się działo!

ZAMÓW BILETY

Anty-Sylwester 2023. Benefit na Radio Kapitał

Klasyczny Sylwester to nie Wasza bajka? Spokojnie, przewidzieliśmy też alternatywne scenariusze. W Komunie Warszawa znajdziecie bowiem imprezę, która w line-upie zbiera jedne z najciekawszych nazwisk i projektów sceny niezależnej (Beats of Solidarity, Ciężki Brokat, HYPER4YA, Lotus Reaction). Co więcej, dochód z biletów stanowi wsparcie dla społecznościowego Radia Kapitał. Tańczę, pomagam i imprezuję jak na domówce u znajomych? Potrójne wygranko!

ZAMÓW BILETY

Trzeźwy Sylwester

Ekipa SobeRave zaprasza na klasyczny Sylwester na dwóch piętrach nad Warmutem. Ok, nie taki całkiem klasyczny, bo nie znajdziecie tam ani kropli alkoholu. Jak podkreślają organizatorzy: to spotkanie ludzi, którzy TEGO WIECZORU chcą być trzeźwi i w takim klimacie potańczyć. Nie musisz być abstynentem na co dzień! Jeśli szukacie dla siebie bezprocentowej zabawy lub po prostu chcecie wejść w nowy rok bez kaca – to może być opcja dla Was. O szampańskie pląsy zadbają Mike P i Eliza Krakówka.

ZAMÓW BILETY

Sprawdź też
Robert Lewandowski Żugajka

SYLWESTER 2023 FLASHBACK

Końcówka roku to też czas podsumowań. W ostatni dzień roku Klub La Pose prześledzi wszystkie jego ikoniczne queerowe momenty. Podczas sylwestrowej nocy oprócz wspominek czekają na Was też pokazy vogue (Madlen Revlon i Kamila Revlon) i waackingu (WAWAACKERS). Oczywiście nie mogłoby zabraknąć również drag show. Honory czynić będzie rezydentka klubu (oraz konferansjerka) Shady Lady.

ZAMÓW BILETY

Sylwester w Warszawie: HELL OF A NEW YEAR’S EVE

Na sam koniec zestawienia zostawiliśmy piekielną propozycję. Klubowi bywalcy z pewnością wiedzą, że w Warszawie Piekło znajduje się nad Niebem i właśnie tam spotkamy się w sylwestrową noc. O oprawę muzyczną zadbają rezydenci klubu: MIHVU & Sonik, Sassafras Tree, Deaf Can Dance i Foxall. Zbijcie z nimi piątki i podziękujcie im za cały rok pląsów.

ZAMÓW BILETY

Więcej imprez w całej Polsce!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone