Czytasz
Raper na czele klubu. Mata to nowy prezes LKS Tajfun Ostrów Lubelski!

Raper na czele klubu. Mata to nowy prezes LKS Tajfun Ostrów Lubelski!

Mata na dożynkach prezes

Mata przejął stery jako nowy prezes LKS Tajfun Ostrów Lubelski po walnym zgromadzeniu. Jego plany obejmują nie tylko mistrzostwo w piłce nożnej do 2040 roku, ale także ambitne aspiracje w sferze politycznej.

Mata, czyli nowy prezes

Mata został wybrany na stanowisko prezesa klubu piłkarskiego LKS Tajfun Ostrów Lubelski podczas niedawno odbytego walnego zgromadzenia. Dotychczas pełnił rolę aktywnego zawodnika. Podczas spotkania, które miało miejsce w minioną środę, omówiono wiele istotnych kwestii, w tym nowy statut oraz plany. Na zgromadzeniu pojawił się również burmistrz miasta, co dodatkowo podkreśla wagę wydarzenia.

Mata przejął obowiązki, jednakże jego rola nie będzie polegać głównie na codziennej kontroli nad działalnością klubu. W związku z tym nowy prezes będzie miał dwóch zastępców, którzy będą aktywnie wspierać go w zarządzaniu klubem.

Nowemu prezesowi w pełnieniu obowiązków pomagać będzie pierwszy Vce Prezes Damian @loniahombre Maleszyk oraz drugi Vce Prezes Maciej @dondiablo.official Czarnecki. Kasy pilnował będzie @a_wolowicz, a dokumentów @rmarzeda. Członkami zarządu zostali Albert Kozlowski oraz Przemysław @44przemo Kasperczuk. Dziekujemy za przybycie gościom na czele z Panem Burmistrzem Józefem Gruszczykiem. Dziękujemy również partnerom za współprace. Niedługo wjeżdżamy w 2024 – informuje szczegółowo klub.

Taki pojedynek to my szanujemy! Quebo i Mata zagrali charytatywny mecz

Ambicje Maty

Jego aspiracje nie ograniczają się jedynie do świata sportu. Mata wyraził swoje ambitne plany polityczne, wyznaczając sobie cel zostania Prezydentem Polski w 2040 roku. Niezwykle interesujące jest to, że jego plany sportowe pokrywają się z długoterminowymi celami politycznymi. Nowy prezes LKS Tajfuna zadeklarował, że do roku 2040 zamierza doprowadzić swoją drużynę do tytułu Mistrza Polski, co stanowi równie pasjonujący cel jak jego ambicje w sferze polityki.

Sprawdź też
Kobiety rynek muzyczny

Miło mi poinformować, że zostałem nowym prezesem klubu LKS Tajfun. Cel jest jeden: Mistrzostwo Polski w 2040 r. – napisał raper.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone