Czytasz
Bracia Kacperczyk znów w trasie! Bilety znajdziecie u nas

Bracia Kacperczyk znów w trasie! Bilety znajdziecie u nas

Kacperczyk

Bracia Kacperczyk wracają do koncertowania! Po niedawno zakończonej jesiennej trasie Po Końcu Świata przyszedł czas na jej zimowo-wiosenną kontynuację. Gdzie i kiedy zawitają zawodnicy SBM?

Głos generacji

Pogodzili się z chwilowymi kryzysami, docenili życie takim, jakie jest. Kryzys Wieku Wczesnego bracia Kacperczyk mają już dawno za sobą. Ich drugi album to istny rollercoaster emocji, w którym my, słuchacze, wspólnie wsiadamy do pierwszego wagonika. – Po wielu nieudanych podejściach, napisaliśmy tę płytę w rok. Przez chwilę już sami nie widzieliśmy, kim jesteśmy, bo w końcu wcale nie tak łatwo muzykom alternatywnym odnaleźć się w rapowej wytwórni – mówili o krążku autorzy. – Z czasem znaleźliśmy dla siebie miejsce w tym wszystkim i nagraliśmy szczerą płytę. Obcowanie z artystami z SBM sprawiło, że na tym krążku postawiliśmy mocny nacisk na tekst utworów – dodawano.

Wydawałoby się, że po kryzysie zza chmur wyjdzie słońce, ale w przypadku Maćka i Pawła jest trochę inaczej. Panowie nagrali w czerwcu kolejną płytę, która tym razem zabiera nas w podróż po… końcach świata. Pokolenie Końca Świata to opowieść o mniejszych bądź większych nieszczęściach, jakie dotykają ludzi. Z wydarzeniami takimi jak pandemia, niedoszła apokalipsa w 2012 roku i początek nowego millenium kontrastują bardziej przyziemne, mniejsze końce świata, jakie każdy przeżywa w indywidualny sposób.

Wydawnictwo przyjęło się świetnie – w końcu kto miałby utożsamiać się z końcami świata bardziej, niż patrzący z niepokojem w przyszłość Zillenialsi? Duet od razu podbił listę sprzedaży OLiS, lądując na jej pierwszym miejscu, a niedługo później wyruszył w pierwszą trasę koncertową, promującą krążek. Jesienna Trasa po końcu świata wystartowała w październiku i zakończyła się w grudniu. Jeśli nie daliście rady wybrać się na żaden z występów, nic straconego, bo już niebawem ponownie nadarzy się okazja!

Bilety na koncerty braci Kacperczyk znajdziecie tutaj!

Jeszcze więcej grania

Trasa po końcu świata powraca! W przyszłym roku, jeszcze w towarzystwie zimowej scenerii, bracia Kacperczyk ponownie odwiedzą największe polskie miasta. Pierwsze występy w ramach trasy odbędą się 29 lutego w Bydgoszczy, a następnie zawędrują do Łodzi, Torunia, Zielonej Góry, Rzeszowa, Białej, Olsztyna, Opola, Lublina i Szczecina. Ostatnia w planie jest Warszawa, gdzie artyści zagrają na deskach Progresji. Bilety na poszczególne wydarzenia są już dostępne.

Trasa Po Końcu Świata – koncerty:

29.02. Fabryka Lloyda – Bydgoszcz

02.03. Wytwórnia – Łódź

09.03. Od Nowa – Toruń

10.03. Kawon – Zielona Góra

15.03. Pod Palmą – Rzeszów

24.03. BCK – Bielsko-Biała

Sprawdź też
Conan Gray

04.04. CEiK – Olsztyn

07.04. NCPP – Opole

14.04. CSK – Lublin

18.04. Szczecin – Filharmonia

19.04. Progresja – Warszawa

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone