Czytasz
Święta z Kenem. Oto nowe odsłony przeboju z soundtracku „Barbie”

Święta z Kenem. Oto nowe odsłony przeboju z soundtracku „Barbie”

Barbie

Ryan Gosling zaprezentował Ken The EP. Znajdują się w nim wariacje na temat I’m Just Ken z filmu Barbie.

Wesołych świąt, Barbie!

Na krążku znajduje się adekwatna względem pory roku wersja przeboju o tytule I’m Just Ken (Merry Kristmas Barbie). Powstał też teledysk, w którym występują Ryan Gosling, Mark Ronson i Andrew Wyatt. Dodatkowe wersje to In My Feelings Acoustic (Purple Disco Machine Remix) i ta oryginalna.

I’m Just Ken okazało się jednym z największych przebojów ze ścieżki dźwiękowej Barbie. Ronson opowiadał o cieszącym się powodzeniem utworze Goslinga, wysyłając mu aktualizacje dotyczące jego pozycji na listach przebojów. Wspominał reakcję aktora: – Był jak: To jest tak surrealistyczne. nawet nie wiem, co ci powiedzieć. Ronson dodał o Goslingu: – To prawdziwy muzyk. Kocha muzykę. Myślę, że był tym naprawdę poruszony.

2023 w trendach Google: Shakira, Barbie i Dziedzictwo Hogwartu

Powstanie piosenki

Reżyserka Barbie, Greta Gerwig, opowiedziała o tym, jak powstał przebój. Podkreśliła, że gdyby wyraźnie poprosiła Ryana Goslinga o śpiewanie i taniec w filmie, prawdopodobnie nie zgodziłby się na to. Zamiast tego, wspomniała, cały proces był podobny do gotowania homara – Gosling stopniowo, nieświadomie, dochodził do punktu, w którym zaczął śpiewać i tańczyć, nie do końca zdając sobie sprawę, jak do tego doszło.

Sprawdź też

I’m Just Ken jest już nominowany do kilku nagród, w tym do Grammy oraz do Złotego Globu za najlepszą oryginalną piosenkę. Jednak ballada stanie w obliczu mocnej konkurencji o oba te wyróżnienia – głównie z innymi hitami ze ścieżki dźwiękowej Barbie, takimi jak Dance the Night (Dua Lipa) i What Was I Made For? (Billie Eilish).

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone