Czytasz
Taki pojedynek to my szanujemy! Quebo i Mata zagrali charytatywny mecz

Taki pojedynek to my szanujemy! Quebo i Mata zagrali charytatywny mecz

Quebo Mata Mecz

Quebo vs Mata? W rzeczy samej. W ten weekend odbył się najmocniejszy mecz piłkarski z zabarwieniem rapowym 2023 roku. Co więcej, wydarzeniu przyświecał szczytny cel.

W niedzielę odbył się mecz charytatywny, w którym wzięli udział Quebo oraz Mata. Raperzy byli twarzami sparingu między LKS Tajfun i Mazurem Radzymin. Wszystko zostało ogłoszone na ostatnią chwilę, a miejsce spotkania było owiane tajemnicą. A to dlatego, że nie było pozwolenia na zorganizowanie imprezy masowej. Przebieg eventu można było oglądać jednak na Twitchu Gombao 33.

Wydarzenie komentowali Dominik Piechota, Wyguś z Gombao 33 oraz Krzy Krzysztof. Mecz sędziował arbiter Hubert Baliński ze wsparciem Aleksandra Krzyżanowskiego i Jeremiasza Małaszyńskiego. Quebo grał z siódemką, a Mata oczywiście przyozdobił koszulkę liczbą 33. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1 po golu Damiana Maleszyka na 1:0 dla teamu Gombao oraz celnym strzale Szymona Knapa na 1:1 w 77. minucie. Inicjatywa miała na celu zbieranie środków na rzecz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. W trakcie wydarzenia udało się uzbierać ponad 10 tysięcy złotych.

Sprawdź też
Tennessee AI

Czytajcie więcej o polskim rapie tutaj!

We wrześniu 2022 fani Maty dowiedzieli się w trakcie jego koncertu, że podejmuje się on nowego wyzwania sportowego. Michał Matczak wówczas oficjalnie związał się z piłką nożną, podpisując umowę z drużyną LKS Tajfun Ostrów Lubelski. W tym samym roku ujawniono także, że Quebonafide, wcześniej widziany w klubowych barwach KTS Weszło, zaczął reprezentować RKS Mazur Radzymin. Sytuacja więc prosiła się o sparing tych dwóch drużyn z udziałem rapowych gwiazd, szczególnie że oba teamy grają w B klasie.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone