Czytasz
Going. PROUD TOGETHER – przewodnik po wydarzeniach dla kultury LGBT+

Going. PROUD TOGETHER – przewodnik po wydarzeniach dla kultury LGBT+

wydarzenia lgbt

Czerwiec to Miesiąc Dumy. Sprawdźcie nasz przewodnik kulturalny po najważniejszych wydarzeniach LGBTQ+. Znajdziecie tu najlepsze tęczowe eventy – od pokazów drag queens, warsztatów z tworzenia dumnych transparentów do porad prawnych dla osób LGBTQ.

O osobach LGBTQ myślimy nie tylko w czerwcu, z tego względu przygotowaliśmy specjalne miejsce w sieci, którego celem jest prezentowanie wydarzeń skierowanych do tej właśnie społeczności. Na naszej stronie znajdziecie nie tylko wydarzenia dla społeczności LGBT+, pokazy drag queen, warsztaty, imprezy czy marsze, ale również teksty poświęcone tej tematyce.

Sprawdź najciekawsze wydarzenia dla społeczności LGBT+

wydarzenia lgbt
Wydarzenia LGBT+ – Bianca Del Rio

To dobra okazja, aby przypomnieć, że już w lipcu w Polsce pojawi się Bianca Del Rio. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najpopularniejszych drag queen w społeczności dragowej. W swoich występach nie boi się pozostawać kontrowersyjną oraz szokującą postacią. Bywa zabawna i bajeczna, będąc przy okazji skandaliczną, niepoprawną i niekiedy złośliwą. Jej styl sceniczny oraz talent komediowy stał się jej wizytówką. Osiągnęła ogromną rozpoznawalność dzięki występowi w szóstym sezonie amerykańskiego reality show „RuPaul’s Drag Race”. Sama nazywa siebie „klaunem w sukni”. W swojej karierze zdążyła wystąpić w dwóch filmach: „Hurricane Blanca” i „Hurricane Bianca 2: From Russia with Hate” oraz napisać własną książkę „Blame It On Bianca”.

wydarzenia lgbt
Wydarzenia LGBT+ – Trixie & Katya

Ale to nie wszystko, we wrześniu w Warszawie pojawi się także Adore Delano znana z szóstego sezonu RuPaul’s Drag Race, w którym dotarła aż do finału. W listopadzie Łódź odwiedzą Trixie & Katya w formule live. Dodatkowo, każdy zakup biletu na występy drag queens z RuPaul’s to 1zł przekazane na rzecz Grupy Stonewall, która od lat zajmuje się walką o prawa społeczności LGBTQ.

Mechanika strony pozwala na dodawanie własnych wydarzeń. Dzięki temu organizatorzy mogą dotrzeć do około miliona użytkowników miesięcznie. Pomóż zbudować nam największy wydarzeniowy hub dla społeczności LGBT+.

Sprawdź też

GOING. PROUD TOGETHER – WYDARZENIA DLA KULTURY LGBT+ W JEDNYM MIEJSCU

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone