Czytasz
Gorgon City w Polsce! Duet przyjedzie do dwóch miast

Gorgon City w Polsce! Duet przyjedzie do dwóch miast

Gorgon City w Polsce

Gorgon City zagra w Polsce dwa koncerty! Już w grudniu muzyka duetu rozbrzmi w Warszawie oraz Poznaniu.

Dwa wydarzenia pt. Gorgon City w Polsce staną się faktem już w grudniu! House’owych brzmień będzie można posłuchać w warszawskiej Progresji i poznańskiej Tamie.

Półtora miliarda odtworzeń w serwisach streamingowych i 10 milionów singli sprzedanych na całym świecie. Te liczby to najlepsza rekomendacja dla duetu. Gorgon City to nie tylko doskonałe nagrania studyjne, ale również niesamowite występy, które porwały publiczność na największych festiwalach takich jak Glastonbury, Coachella czy Tomorrowland. Jak wypadają w naturalnym dla siebie klubowym środowisku? Przekonajcie się sami!

Tutaj złapiecie bilety na Gorgon City!

Elektronika prosto z wysp

Gorgon City to brytyjski zespół muzyczny skupiający się na elektronice, muzyce house i UK Garage. W skład duetu wchodzą producenci Kye Gibbon, znany jako Foamo, a także Matt Robson-Scott, który posługuje się pseudonimem RackNRuin. Wydali trzy albumy: Sirens, Escape i Olympia, a także pięć EP-ek: The Crypt, Real, Money, Grooves on the Vinyl i Realm. Do ich najpopularniejszych utworów należą Imagination, You’ve Done Enough, Nobody, Foolproof i wiele innych. Współpracowali z artystami takimi jak MK, AlunaGeorge, Sofi Tukker czy Jennifer Hudson. Ponadto stworzyli remiksy dla wykonawców takich jak Michael Woods czy Basement Jaxx. Gibbon i Robson-Scott także zajęli się produkcją kilku znanych piosenek, w tym Right Here w wykonaniu Jess Glynne.

Sprawdź też
Grubson Diament

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone