Czytasz
Grindr nie miał żadnych wątpliwości: Beyonce została Matką Roku 2023

Grindr nie miał żadnych wątpliwości: Beyonce została Matką Roku 2023

Beyonce

Społeczność LGBTQ+ w raporcie Unwrapped 2023 aplikacji Grindr jednogłośnie wybrała Beyonce Matką Roku, podkreślając jej ikoniczne osiągnięcia podczas ostatniej trasy koncertowej.

Beyonce to nie tylko królowa popu

Grindr przeprowadził ankietę wśród osób queerowych dla swojego corocznego raportu Unwrapped, który szczegółowo opisał opinie użytkowników aplikacji na temat kluczowych wydarzeń popkultury. Gdy zapytano o wybór Matki Roku Beyonce zajęła pierwsze miejsce. Na kolejnych pozycjach uplasowały się Taylor Swift, Dolly Parton, Kylie Minogue i Madonna. Urban Dictionary definiuje matkę (z ang. mother) jako kobietę, która jest ikoniczna i zawsze emanuje pewnym siebie stylem.

Beyoncé dała nam wszystko podczas swojej trasy inspirowanej kulturą ballroomu, co czyni ją niekwestionowaną Matką Roku – inspirującą królową, która po prostu rozumie społeczność – powiedział Tristan Pineiro, wiceprezes marketingu Grindra.

Chcecie żyć z pisania tylko o Beyonce lub Taylor Swift? Są takie oferty pracy!

Inne kategorie Grindra

To był znaczący rok dla muzyki dla wszystkich pięciu sklasyfikowanych Matek. Beyonce zachwyciła ikoniczną trasą renesansową, Swift zszokowała trasą Eras Tour, a Dolly Parton licznymi współpracami przy jej nowym albumie. Z kolei Minogue zaimponowała powrotem z piosenką Padam Padam, a Madonna występowała z tancerzami w jockstrapach podczas Celebration Tour. Kylie Minogue zajęła również pierwsze miejsce na liście Piosenki Roku dzięki Padam Padam, która oczarowała kluby. Flowers Miley Cyrus zajęły drugie miejsce, zaś Rush Troye’a Sivana znalazł się na trzeciej pozycji. Na czwartym miejscu była piosenka Kill Bill od SZA. Na piątym znalazła się Karma Taylor Swift, ale w wersji z Ice Spice.

Ankietowani użytkownicy aplikacji Grindr w swoim raporcie Unwrapped 2023 ocenili również Biggest Serves 2023 (pierwsze miejsce zajęła Beyonce). Wyjątkowa emanacja Amerykanki polegała na prezentacji różnorodnych strojów podczas trasy koncertowej. Tristan Pineiro podkreślił, że społeczność LGBTQ+ zawsze aktywnie reaguje na trendy kultury pop, co czyni Unwrapped. Inne znaczące wydarzenie na tej liście to Tańcząca Britney z nożami, która zajęło drugie miejsce, a na piątej pozycji uplasowała się Żuczek z Met Gala. Nie zabrakło także występu Rihanny podczas Super Bowl na trzeciej pozycji oraz skoku Taylor Swift ze sceny w trakcie trasy, które zajęło czwarte miejsce.

Sprawdź też
Afu-Ra

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone