Czytasz
Chcecie żyć z pisania tylko o Beyonce lub Taylor Swift? Są takie oferty pracy!

Chcecie żyć z pisania tylko o Beyonce lub Taylor Swift? Są takie oferty pracy!

beyonce

Po wielkim sukcesie tras koncertowych Taylor Swift i Beyonce redakcje USA Today i The Tennessean chcą zatrudnić osoby, których jedynym zadaniem będzie dokładne śledzenie karier obu piosenkarek.

Osoby wybrane na wspomniane stanowiska będą śledzić każdy ruch gwiazd. Chodzi oczywiście o poczynania muzyczne, ale też modowe, ekonomiczne i kulturalne. Najwytrwalsi, którzy będą w stanie pełnić taką funkcję na pełen etat, mogą liczyć na roczne wynagrodzenie w widełkach 45-100 tysięcy dolarów.

Zadania osób piszących o Taylor Swift i Beyonce

Jeśli chodzi o stanowisko osoby zajmującej się Taylor Swift, największy wydawca gazet w USA poszukuje energicznego redaktora, fotografa i profesjonalisty w dziedzinie social media, który potrafi zaspokoić niezaprzeczalne pragnienie dotyczące wszelkich tematów o Taylor Swift, dzięki stałemu przepływowi treści na wielu platformach. Dostrzegający zarówno fakty i szał, reporter Taylor Swift będzie w stanie identyfikować, dlaczego wpływy gwiazdy popu ciągle rosną, jak jej fanbase odznacza się w popkulturze oraz zrozumieć wpływ, jaki wywiera na świat muzyczny i biznesowy.

Poza tym musi to być osoba, która ma głos, ale jednocześnie nie jest stronnicza i potrafi szybko angażować ludzi w całym kraju dzięki swoim treściom. Głównym zadaniem reportera będzie dokumentowanie najważniejszych momentów kolejnych części trasy koncertowej Taylor Swift, dzięki czemu czytelnicy USA Today, The Tennessean i ponad 200 lokalnych źródeł informacji będą mieć dokładny wgląd we wszystkie wydarzenia.

Jeśli chodzi natomiast o Beyonce, to redakcja potrzebuje osoby, która będzie w stanie przedstawiać treści zarówno pisemnie, jak i w formie wideo. Konieczne jest, aby miała umiejętności, dzięki którym mogłaby uchwycić wpływ piosenkarki nie tylko na branże, w których się obraca, ale także na społeczeństwo. W tym wypadku również potrzebna jest osoba obiektywna, która przyjrzy się jej opiekuńczej grupie fanów, która napędza wizerunek i znaczenie artystki, a także zadba o najświeższe informacje o kolejnych ruchach Beyonce po zakończeniu trasy Renaissance.

Sprawdź też
Olivia Rodrigo Sour

Bilety na najlepsze koncerty popowe znajdziecie tutaj

Wymagania aplikacyjne

Każdy, kto wyrazi swoją chęć wzięcia udziału w rekrutacji na powyższe stanowiska, proszony jest o przesłanie nie tylko swojego CV, ale także od czterech do ośmiu próbek swoich umiejętności oraz nagrania wideo, w którym przedstawi swoją kandydaturę i wyjaśni, dlaczego jest odpowiednią osobą do roli reportera danej piosenkarki. Konieczne jest zaprezentowanie prac, które się wyprodukowało lub w których brało się udział. Dzięki temu redakcja będzie w stanie ocenić, czy osoba posiada odpowiednie umiejętności, aby podołać temu wielce wymagającemu wyzwaniu.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone