Czytasz
Guzior „strzela petem” w najnowszym singlu

Guzior „strzela petem” w najnowszym singlu

guzior strzelam petem

Guzior wciąż w ofensywie wydawniczej. Po dwóch raczej ciężkich i mrocznych singlach tym razem zdecydował się obdarzyć nas czymś lżejszym brzmieniowo. Strzelam Petem wylądowało razem z teledyskiem w sieci.

Guzior wypuścił Strzelam Petem, spokojny utwór, który wyraźnie kontrastuje z dwoma poprzednimi singlami. Hill Bomb, utwór otwierający roll-out najnowszego albumu rapera, brzmieniowo przypominał bardziej twórczość PRO8L3MU czy też Kukona. Sam Guzior również nawijał na nim surowo i raczej agresywnie. 8 Mili była nieco bardziej oldschoolowa, ale wciąż utrzymywał się bardzo ciężki klimat. W najnowszym numerze Mati pokazuje nam nieco delikatniejszą i spokojniejszą odsłonę swojej twórczości. Za wolny, gitarowy bit odpowiadają ADZ oraz Leśny. Płyta artysty ma się ukazać już 24 maja na półkach sklepowych oraz w streamingu.

Sprawdźcie, gdzie aktualnie planuje Guzior zagrać koncerty!

Ujęcia prosto z Tajlandii

Na kanale Guziora na YT można już oglądać teledysk do utworu zrealizowany przez tarkovskiego na ulicach Bangkoku. To znamienna współpraca, bo autor klipu jest znany przede wszystkim z licznych podróży po świecie z Quebonafide. Jak widać, artysta kontynuuje swoją zajawkę z innymi rapowymi twórcami. Dzisiejsze video to pełnoprawna, aktorska produkcja na wysokim poziomie oraz pierwszy film dołączony do singla, w którym nie wystąpił sam Guzior.

Guzior i Strzelam Petem

Inne premiery tego piątku

Poza singlem Guziora na serwisy streamingowe wleciało też kilka innych nowości. Jeżeli chodzi o single, utwór wrzucił także Szaran, świeży nabytek SBM Label. Nowy numer ma tytuł HUTA (gasną światła) i jak można się domyślić, nawiązuje do miejsca zamieszkania artysty, czyli krakowskiej Nowej Huty.

Sprawdź też
Lana Del Rey country Met Gala 2024

Ponadto album wydał CatchUp, reprezentant 2020. Płyta nosi tytuł Kuku Na Muniu i trwa 35 minut. Wśród gości znaleźli się Bambi, Vae Vistic, Bracia Kacperczyk, Michał Anioł czy Otsochodzi. Warto zauważyć, że średnia długość każdego utworu na tym albumie to jedynie 2 minuty i 10 sekund, co potwierdza i pogłębia trend coraz krótszych piosenek w dobie streamingów i TikToka. Płyty wypuścili także JANEK oraz Zeus.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone