Czytasz
Gwiazdy polskiej sceny w serii wyjątkowych koncertów Wygramy Muzyką

Gwiazdy polskiej sceny w serii wyjątkowych koncertów Wygramy Muzyką

Wojtek Mazolewski Voo Voo Wygramy Muzyką Going. bilety sprzedaż wychodź odpowiedzialny

Jeszcze nie w takim wymiarze, jaki znamy z przedpandemicznej rzeczywistości, ale też nie całkowicie online. Co wyróżnia koncerty z cyklu Wygramy Muzyką?

Wygramy Muzyką miało być początkowo serią koncertów stricte online. Koncepcja się jednak zmieniła i będzie to cykl hybrydowy – odbywający się trochę w internecie, a trochę na miejscu, w Progresji, oczywiście z mocno ograniczoną liczbą uczestników i z zachowaniem wszelkich zasad sanitarnych.

Bilety na koncerty w ramach Wygramy Muzyką znajdziecie w Going.

W serii koncertów będzie wykorzystywana najnowocześniejsza technologia do organizacji streamingów, które będą realizowane aż na 7 kamer. W jej ramach widzowie będą mogli wybrać punkt widzenia oraz artystkę/artystę, którego będą obserwować. Podczas koncertu widzowie będą mogli dowolnie zmieniać kanał i sami “skomponują” widowisko, w którym będą uczestniczyć. Gratka dla fanów wysokiej jakości dźwięku – dostępny będzie miks realizatorski.

Sprawdź też

Co ciekawe, wszystkie koncerty będą interaktywne – w ich trakcie widzowie będą mieli możliwość komentowania, a muzycy będą na te komentarze odpowiadali. Po wydarzeniu wywiady z muzykami przeprowadzi doświadczony dziennikarz muzyczny Piotr Metz. O stronę wizualną projektu zadbał znany ilustrator, grafik i muzyk Dawid Ryski.

Pierwszy z koncertów w ramach Wygramy Muzyką zagra popularny zespół Voo Voo, transmisja i występ w Progresji już w najbliższą niedzielę 5 lipca. Następny w kolejce jest kwintet Wojtka Mazolewskiego (12 lipca), a na zakończenie zagra zespół Raz Dwa Trzy (19 lipca).

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone