Czytasz
AniKa Dąbrowska i Bitamina w kolejnych premierach online Empiku

AniKa Dąbrowska i Bitamina w kolejnych premierach online Empiku

Bitamina Empik premiera online AniKa Dąbrowska stream koncert live

W trakcie lockdownu odbyło się już całkiem sporo premier online Empiku, którym patronowaliśmy. Wzięli w nich udział m.in. Jan-rapowanie, Ten Typ Mes, Płomień 81 czy Łona i Webber. Czas na kolejne odcinki!

Tym razem posłuchamy, co dobrego słychać u zespołu Bitamina oraz u wokalistki AniKi Dąbrowskiej. O nowych albumach, zapewne o emocjach i tematach związanych z pandemią, o planach na przyszłość i o tęsknocie do koncertowania. A na koniec oczywiście pytania od widzów, które zostaną wybrane spośród komentarzy.

Pamiętajcie, że transmisja obu spotkań dostępna będzie live na Facebook.com/empikcom, a późnej zapis audio trafi do aplikacji Empik Music. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Nie tylko Viki Gabor i Roksana Węgiel. AniKa Dąbrowska to kolejna wschodząca nastoletnia gwiazda. Zwyciężczyni II edycji The Voice Kids ma już na swoim koncie debiutancki album Afirmacja i to właśnie o tej płycie opowie podczas premiery Empiku. Zanim to zrobi, artystka da również 30 minutowy występ, który będzie transmitowany na żywo. Wszystko w ramach cyklu #EmpikMusicLive.

Z kolei Bitaminy nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi polskiej alternatywy. Zespół ma w swojej dyskografii już pięć albumów studyjnych (ostatni z nich, Kwiaty i Korzenie ukazał się w 2019 roku), a kilka dni temu światło dzienne ujrzał pierwszy krążek w wersji live. O powstawaniu Tu Da Max opowie wokalista grupy – Mateusz Dopieralski, a spotkanie poprowadzi dziennikarz Michał Kirmuć.

Sprawdź też

Nie zapomnijcie odpalić Facebooka Empiku w tym tygodniu – 30 czerwca spotkanie i koncert AniKi Dąbrowskiej, a 2 lipca rozmowa z liderem Bitaminy.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone