Czytasz
Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #29

Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #29

Arca Carpigiani Rosalia Żabson Beteo single posłuchaj playlista

Po emocjonującym weekendzie pora na trochę kojącego eskapizmu, czyli na zestaw najlepszych utworów z minionego tygodnia. Życzę miłego zanurzenia się w dźwiękach.

Kolejny tydzień, kolejne topowe single od Wojtka Sawickiego aka DJ-a Carpigianiego. Sprawdźcie, co dobrego przyszykował dla nas tym razem!

Jessie Ware – Soul Control

Jessie bawi się w Chakę Khan na przebojowym disco-funkowym bicie. Parkietowy, nieokiełznany hedonizm bardzo służy Brytyjce. Baunsujmy do tego!

Hoops – Fall Back

Bardzo ożywcze, nieco jangle’owe lo-fi indie ze świetnymi riffami i niemal post-punkowym zakończeniem. Jeśli już gitarki, to tylko takie. Znakomita robota!

Arca feat. Rosalía – KLK

Ten duecik musiał się w końcu wydarzyć, nie było innej możliwości. I bardzo fajnie, bo wspólnie wystrzelił reggaeton w kosmos. Intergalaktyczny, post-apokaliptyczny bangierek co się zowie.

Kareem Ali – Night Echoes

Sprawdź też
clipping

Ja nie mogę, ależ piękny, hipnotyzujący deep-house. Doskonała, nokturnowa zbitka vynehallizmu i klubowej downtempowości. Samo dobro!

Żabson feat. Beteo & Benito – Hood Angel

Pierwszy w Polsce drill, a przynajmniej pierwszy zajebisty, z kozackim, w cholerę chwytliwym refrenem Żaby. Taką absorpcję zachodnich trendów to ja poważam.