Czytasz
Lato na Pradze to nie tylko muzyka. Szykujcie się na stand-up z najwyższej półki!

Lato na Pradze to nie tylko muzyka. Szykujcie się na stand-up z najwyższej półki!

stand-up no limits Going. Lato na Pradze bilety wychodź odpowiedzialnie

Rozpoczęły się wakacje, a to oznacza m.in. całą paletę plenerowych atrakcji. Pisaliśmy już o koncertach polskich artystów w ramach cyklu Lato na Pradze, teraz czas na dużo śmiechu.

Nie tylko muzyka i koncerty, ale również stand-up. Od lipca do września, w Pradze Centrum odbywać się będą regularne występy najlepszych polskich stand-uperek i stand-uperów. Wszystko w ramach cyklu Lato na Pradze i we współpracy z Stand-up No Limits. Pamiętajcie też, że ze względu na trwającą pandemię koronawirusa wszystkie wydarzenia muszą odbywać się zgodnie z panującymi zasadami sanitarnymi.

Bilety na wszystkie letnie stand-upy w ramach Lato na Pradze dostępne są pod tym adresem!

Jak widzicie na poniższym plakacie, w Pradze Centrum swoje komediowe umiejętności i ponadprzeciętny storytelling zaprezentują m.in. Antoni Syrek-Dąbrowski, Katarzyna Piasecka, Rafał Rutkowski, Adam van Bendler, Magda Kubicka czy Tomek Kołecki. Zobaczycie zatem komików i komiczki, których możecie kojarzyć z Resortu, Klubu Komediowego i którzy wykręcają spore liczby na YouTube lub uczestniczą w znanych programach telewizyjnych.

Sprawdź też
MATA, kadr z klipu "Schodki", źródło: YouTube

stand-up no limits Going. Lato na Pradze bilety wychodź odpowiedzialnie

Pierwszy stand-up odbędzie się 6 lipca, a cykl zakończy się 28 września. Bilety na wszystkie stand-upy dostępne będą w Going. Do zobaczenia!

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone