Czytasz
HAŁASTRA w trasie. Utwory z Kombinatoryki wkrótce usłyszymy na żywo

HAŁASTRA w trasie. Utwory z Kombinatoryki wkrótce usłyszymy na żywo

Po ponad dwóch miesiącach od premiery nowego wydawnictwa, HAŁASTRA wreszcie rusza w trasę. Grupa pochodząca z Kotliny Warszawskiej odwiedzi sześć scen w największych polskich miastach.

Książe Mazowiecki i Kwiatek Haze na nachodzącej trasie pokażą ich najnowszy album pt. Kombinatoryka, który został wydany pod szyldem labelu 2020 i od czasu premiery zebrał ponad sześć milionów odsłuchów w serwisie Spotify. Promowany był przez single ON, Aplikacja Żabki, Heinz, Przekaz oraz Kotlina Fellaz. Wśród gości na płycie znaleźli się m.in. Taco Hemingway, Otsochodzi, Kizo i Kukon, zaliczani do jednych z najbardziej popularnych raperów polskiej sceny. Składający się z 16 utworów materiał odbiera się niczym seans filmowy w klimacie kina noir. Towarzyszą mu celne opisy rzeczywistości i unikalny vibe.

Kombinatoryka to już czwarte wydawnictwo w karierze duetu. Zaczynając od 2019 roku, Kwiatek i Książe wydali album Pierwsza Sztuka. Rok później premierę miał mixtape Sztuki Arkana, a w 2021 roku pojawił się krążek Sztuka Drugiego Obiegu. Poza solowymi produkcjami panowie wzięli także udział w projekcie club2020, do którego włączyli się wszyscy artyści związani z wytwórnią 2020. Dzięki temu powstało aż 26 numerów, z czego HAŁASTRĘ znaleźć możemy na siedmiu z nich. Od czasu premiery w marcu, album zyskał prawie 100 milionów odsłuchów w Spotify oraz około 21 milionów odtworzeń singli na YouTube.

Jesienna trasa HAŁASTRY

Kombinatoryka Tour składać się będzie z sześciu przystanków, w tym jednego na scenie festiwalowej oraz jednego ze sceną współdzieloną z noah & Marko Tadeuszem. Podczas trwającej niemal trzy miesiące trasy, HAŁASTRA zaprezentuje wybrane utwory ze wszystkich swoich dotychczasowych projektów i wprowadzi fanów w ikoniczny klimat, który ciężko pomylić z kimś innym. Miejsca, w których pojawi się duet:

Sprawdź też
Alan Walker

  • 3ERA Festival w Gdańsku (1 września)
  • Klub Hydrozagadka w Warszawie (13 października)
  • Niebo Nocą w Białymstoku (20 października)
  • Klub Alchemia w Krakowie (27 października)
  • Światła we Wrocławiu (10 listopada)
  • Schron w Poznaniu (11 listopada)

Jest to przy tym jedyna okazja w tym roku, aby usłyszeć premierowo materiał z najnowszego albumu. Jeśli wybierzecie się natomiast na pierwszą destynację, tj. nadmorski 3ERA Festival, to oprócz HAŁASTRY będziecie mieli także szansę posłuchać m.in. występów Aviego, Peji, Szczyla, Otsochodzi czy Kaza Bałagane.

HAŁASTRA w trasie. Bilety na Kombinatoryka Tour kupisz w Going.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone