Czytasz
“Szampan wylewa się, toast mogę wznieść” – wybraliśmy dla Was 10 piosenek na sylwestrowe karaoke

“Szampan wylewa się, toast mogę wznieść” – wybraliśmy dla Was 10 piosenek na sylwestrowe karaoke

Sanah, materiały promocyjne

Piosenki, które wszyscy znają, kochają i zawsze chętnie śpiewają. Wyselekcjonowaliśmy dziesięć tytułów, jakich nie może zabraknąć podczas sylwestrowej nocy z karaoke!

Utwory z bajek, szczytów list przebojów, wałkowane w radiu, często będące w naszym życiu od zawsze. Sanah, Podsiadło, Beata Kozidrak, ABBA – mamy nadzieję, że nasze propozycje zainspirują Was do odpalenia karaoke w sylwestrową noc. Jakie tytuły dodalibyście do tej listy?

Sanah – Szampan

Edyta Górniak – Kolorowy Wiatr

Zaczynamy nieco świeższą propozycją, ale chyba każdy zna tekst? W dodatku szampan – skojarzenia sylwestrowe nasuwają się same, dlatego fragment hitu Sanah posłużył nam jako tytuł dzisiejszego artykułu. Dyskografia młodej wokalistki pełna jest perełek z tekstami, które zostają w naszych głowach już po pierwszym przesłuchaniu. Na pewno idealnie sprawdzą się na karaoke!

Czy wiesz czemu wilk tak wyje w sylwestrową noc? Nie bez powodu sparafrazowaliśmy jeden z bardziej znanych wersów disney’owskiego hitu.. Piosenka Edyty Górniak została przetestowana na niejednej nocy z karaoke, a także w warszawskich Zagrywkach – żadna inna piosenka nie budzi tylu emocji.

Modern Talking – You’re My Heart, You’re My Soul

Miałoby zabraknąć takiego klasyka? Nie ma opcji. Kawałek jest obowiązkowym punktem każdej sylwestrowej domówki. Nie bez powodu Thomas Anders regularnie wykonuje ją także podczas miejskich imprez chwilę przed wybuchem fajerwerków.

Taconafide – Tamagotchi

Z tą piosenką mamy całą masę wspomnień, szczególnie związanych z przedpandemicznymi tłumami na koncertach, które niewątpliwie przyciągał ten hip-hopowy duet. W sumie chłopaki poniekąd przewidzieli rzeczywistość na kwarantannie – tylko pić, jeść, spać. Szanujemy.

Bajm – Ta sama chwila

Uważajcie na gardła! Ten nostalgiczny, niosący cudowne przesłanie utwór jest nieśmiertelny i zawsze wywołuje nieoficjalny konkurs “kto głośniej wykrzyczy tekst piosenki”. Trzymamy za Was kciuki.

Whitney Houston – I Wanna Dance With Somebody

Przed odpaleniem tego kawałka koniecznie zorganizujcie mały parkiet w Waszym mieszkaniu – przecież nie da się przy nim ustać w miejscu. Nie wyobrażamy sobie nocy karaoke bez przeboju Houston z 1987 roku.

Dawid Podsiadło – W dobrą stronę

Wielki hit Podsiadło sprzed kilku lat, mimo gorzkiego tekstu, sprawdzał się na wielu imprezach i leciał na okrągło w radiu. Po takim przygotowaniu chyba każdy z nas ma szansę bycie gwiazdą sylwestrowego show.

Sprawdź też
Top 5 Taco

ABBA – Dancing Queen

Słuchając szwedzkiej grupy po prostu się rozpływamy. ABBA zawsze pomaga zapomnieć o wszystkich smutkach, problemach i szarości za oknem. Od lat dawkujemy ją sobie w najtrudniejszych momentach i za każdym razem działa.

Dua Lipa – One Kiss

Dua Lipa w ostatnich latach sypie hitami z rękawa w zastraszającym tempie, a One Kiss z 2018 roku to przykład kawałka, przy którym śpiewanie jest odruchem bezwarunkowym. Jednak ten brak kontroli ani trochę nam nie przeszkadza. Ostrzegamy, że po obejrzeniu klipu, to samo dzieje się z tańcem.

George Michael – Careless Whisper 

Nie będzie przesadą, jeśli powiemy, że Careless Whisper Georga Michaela jest arcydziełem udowadniającym geniusz zmarłego cztery lata temu artysty. A o tym saksofonie nawet nie ma co się rozpisywać – mistrzostwo.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone