Czytasz
Hotel Maffija 2 – czyli sequel najbardziej viralowej akcji w polskim rapie!

Hotel Maffija 2 – czyli sequel najbardziej viralowej akcji w polskim rapie!

Po ogromnym sukcesie, jaki odniosła pierwsza odsłona projektu “Hotel Maffija” wszyscy gorączkowo wyczekiwali jego kontynuacji.

Hotel Maffija 2 – czy będzie grubiej, niż za pierwszym razem?

Wszyscy członkowie SBM Label ponownie zebrali się w jednym miejscu. Cel: lepiej się poznać, uderzyć w melanż i nagrać kolejną wspólną płytę w 7 dni. Rap to jednak nie wszystko, co otrzymamy w związku z tym przedsięwzięciem. Każdy dzień wspólnego uprawiania hip-hopu przez członków SBM jest uwieczniany i wrzucany na ich kanał w formie kilkunastominutowych vlogów.

Tym razem do nagrywek wynajęty został nie domek, lecz cały pałac. Przez najbliższy tydzień zostanie on opanowany przez: Solara, Białasa, Bedoesa, Lanka, SKUTE BOBO, Jana-rapowanie, White’a2115, Beteo, Janusza Walczuka, Adiego Nowaka, braci Kacperczyk i dwóch najświeższych nabytków wytwórni: Fukaja oraz Kinny’ego Zimmera. Nie można również zapominać o ekipie produkcyjno-realizacyjnej z NOBOCOTO Studio, która pracuje nad utworami i teledyskami publikowanymi na bieżąco na kanałach SBM-u.

hotel maffija 2
Hotel Maffija 2

Dokładna lokalizacja ich lokum pozostaje tajemnicą. Trudno się dziwić – podczas ostatniej edycji Hotelu Maffija dokładny adres pobytu chłopaków wyciekł do sieci bardzo szybko. Zaowocowało to istną inwazją fanów chcących zobaczyć swoich idoli w akcji, a także ostatecznie wizytą funkcjonariuszy policji. Jak to się skończy teraz? Ciężko uwierzyć, że fani z całej Polski nie odgadną, gdzie znajduje się tajemnicza miejscówka.

Pierwszy singiel z nowego albumu SB Maffiji jest już dostępny na YouTube i właśnie dobija milion wyświetleń w dobę. Drugi utwór – Za karę – wylądował parę godzin temu. Jak widać, tempo jest zabójcze i takie ma być. Hotel Maffija to przede wszystkim możliwość bliższego poznania się członków najpopularniejszej ekipy w kraju, którzy, mimo ogromnych kontraktów i koneksji, wciąż są zwykłymi, luźnymi typami kochającymi muzykę i zabawę.

Sprawdź też

Czy Mata (przemianowany aktualnie na SKUTE BOBO) nagra czwarty odcinek “Jak zrobić dookoła świata”? Czy JanRapowanie ponownie rozwali drzwi do pokoju? Czy Lanek wyda kolejny legendarny elaborat o sztuce współczesnej? Tego wszystko dowiemy się już niebawem.

Wystartował już preorder albumu, który jest dostępny w dwóch wersjach – Hotel Maffija 2 BOX KOLEKCJONERSKI i Hotel Maffija 2 DELUXE. Obie zawierają m.in. 10% zniżkę uprawniającą do zakupu karnetu na SBM FFestival 2022. Premiera albumu nastąpi w drugiej połowie lutego. A jeśli nie macie nadal 1 części albumu, to dobra okazja, żeby uzupełnić braki.

BILETY NA SBM FFESTIVAL 2022

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone