Czytasz
Hotel Maffija 2 – czyli sequel najbardziej viralowej akcji w polskim rapie!

Hotel Maffija 2 – czyli sequel najbardziej viralowej akcji w polskim rapie!

Po ogromnym sukcesie, jaki odniosła pierwsza odsłona projektu “Hotel Maffija” wszyscy gorączkowo wyczekiwali jego kontynuacji.

Hotel Maffija 2 – czy będzie grubiej, niż za pierwszym razem?

Wszyscy członkowie SBM Label ponownie zebrali się w jednym miejscu. Cel: lepiej się poznać, uderzyć w melanż i nagrać kolejną wspólną płytę w 7 dni. Rap to jednak nie wszystko, co otrzymamy w związku z tym przedsięwzięciem. Każdy dzień wspólnego uprawiania hip-hopu przez członków SBM jest uwieczniany i wrzucany na ich kanał w formie kilkunastominutowych vlogów.

Tym razem do nagrywek wynajęty został nie domek, lecz cały pałac. Przez najbliższy tydzień zostanie on opanowany przez: Solara, Białasa, Bedoesa, Lanka, SKUTE BOBO, Jana-rapowanie, White’a2115, Beteo, Janusza Walczuka, Adiego Nowaka, braci Kacperczyk i dwóch najświeższych nabytków wytwórni: Fukaja oraz Kinny’ego Zimmera. Nie można również zapominać o ekipie produkcyjno-realizacyjnej z NOBOCOTO Studio, która pracuje nad utworami i teledyskami publikowanymi na bieżąco na kanałach SBM-u.

hotel maffija 2
Hotel Maffija 2

Dokładna lokalizacja ich lokum pozostaje tajemnicą. Trudno się dziwić – podczas ostatniej edycji Hotelu Maffija dokładny adres pobytu chłopaków wyciekł do sieci bardzo szybko. Zaowocowało to istną inwazją fanów chcących zobaczyć swoich idoli w akcji, a także ostatecznie wizytą funkcjonariuszy policji. Jak to się skończy teraz? Ciężko uwierzyć, że fani z całej Polski nie odgadną, gdzie znajduje się tajemnicza miejscówka.

Pierwszy singiel z nowego albumu SB Maffiji jest już dostępny na YouTube i właśnie dobija milion wyświetleń w dobę. Drugi utwór – Za karę – wylądował parę godzin temu. Jak widać, tempo jest zabójcze i takie ma być. Hotel Maffija to przede wszystkim możliwość bliższego poznania się członków najpopularniejszej ekipy w kraju, którzy, mimo ogromnych kontraktów i koneksji, wciąż są zwykłymi, luźnymi typami kochającymi muzykę i zabawę.

Sprawdź też
Ostry vs Mata

Czy Mata (przemianowany aktualnie na SKUTE BOBO) nagra czwarty odcinek “Jak zrobić dookoła świata”? Czy JanRapowanie ponownie rozwali drzwi do pokoju? Czy Lanek wyda kolejny legendarny elaborat o sztuce współczesnej? Tego wszystko dowiemy się już niebawem.

Wystartował już preorder albumu, który jest dostępny w dwóch wersjach – Hotel Maffija 2 BOX KOLEKCJONERSKI i Hotel Maffija 2 DELUXE. Obie zawierają m.in. 10% zniżkę uprawniającą do zakupu karnetu na SBM FFestival 2022. Premiera albumu nastąpi w drugiej połowie lutego. A jeśli nie macie nadal 1 części albumu, to dobra okazja, żeby uzupełnić braki.

BILETY NA SBM FFESTIVAL 2022

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone