Czytasz
I AM HARDSTYLE wraca do Polski. Znamy datę, mamy bilety!

I AM HARDSTYLE wraca do Polski. Znamy datę, mamy bilety!

I AM HARDSTYLE

Po wielkim sukcesie I AM HARDSTYLE w Niemczech, Holandii, Austrii i Polsce w 2019 roku, projekt powraca do naszego kraju! Torwar stanie się na jeden wieczór europejskim centrum hardstyle’u.

I AM HARDSTYLE to cykl legendarnych już wydarzeń promujących muzykę hardstyle i generalnie hołdujących szeroko pojętej elektronice. W końcu, po długiej, pandemicznej przerwie, wydarzenie wraca do Polski, by ponownie wypełnić wielbicieli hardstyle’u pozytywną energią. Impreza będzie miała miejsce już na samym początku jesieni, a dokładnie 23 września 2023. Co więcej, po fenomenalnym przyjęciu wydarzenia w Łodzi, tym razem koneserzy tej muzyki będą musieli wybrać się do Warszawy. Tegoroczna edycja odbędzie się w COS Torwar, największej sali eventowej w stolicy.

Potężny line-up

Organizatorzy postanowili solidnie odbić sobie stracone przez pandemię lata. Lista grających w tym roku na Torwarze wirtuozów elektroniki aż roi się od dużych nazwisk. Wszystko otwiera BRENNAN HEART, holenderski DJ, który ma na swoim koncie takie imprezy jak na przykład Qlimax, Defqon 1, Decibel Outdoor, X-Qlusive czy HardBass. Ponadto wraz z nim z Holandii przylecą również duety DJ-skie w składzie: D-BLOCK & S-TE-FAN, AUDIOTRICZ oraz niesamowicie utalentowani SOUND RUSH. Poza tym zagrają również, THYRON, TONESHIFTERZ, XENSE, MR.MESS B2B KOALA, REBELION THE SECOND DOSE oraz włoski ROOLER. Co więcej, hostem całości będzie VILLAIN.

Łapcie bilety póki są!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone