Czytasz
Iggy Azalea kończy karierę? Artystka przemawia do fanów

Iggy Azalea kończy karierę? Artystka przemawia do fanów

Iggy Azalea

Do tej pory w środowisku muzycznym mówiło się o tym, że czwarta płyta Iggy jest już w drodze. Niestety okazuje się, że słuchacze artystki muszą uzbroić się w cierpliwość. Azalea wstrzymała nagrywki.

Artystka wciska muzyczny stop

Decyzja, którą podzieliła się Iggy Azalea, może być szokująca. Głównie z uwagi na to, że do tej pory artystka była w trakcie nagrywania nowego materiału. Za produkcję odpowiadał Tory Lanez. Jednak wszystko wskazuje na to, że raperka postanowiła się tym nie przejmować. Uznała, że będzie lepiej, gdy przeniesie swoją kreatywność na inne dziedziny artystyczne.

Raperka poinformowała swoich słuchaczy, że od zawsze miała głowę pełną pomysłów, które do tej pory znajdowały swoje miejsce w branży muzycznej. Mimo to Azalea od zawsze czuła, że bardziej interesuje ją praca koncepcyjna niż samo pisanie piosenek. W związku z tym produkcja czwartego albumu studyjnego została wstrzymana. Artystka podkreśliła, że stało się tak, ponieważ przeniosła ona swoją uwagę na inne projekty, co spowodowało odwrócenie się od tworzenia muzyki. Mimo tego Iggy podkreśla, że jest jej z tym dobrze i czuje się naprawdę szczęśliwą osobą. Zamierza więc się skupić na tym, co jest dla niej najlepsze.

Szerokie pole do popisu

Nagła decyzja może wydać się mniej szokująca, jeśli prześledzimy dotychczasową działalność artystki. Od dawna nie była w całości skupiona na muzyce. Raperka samodzielnie wyprodukowała kilka teledysków oraz zaczęła spełniać się w roli modelki. Ponadto w ubiegłym roku Iggy Azalea dołączyła do platformy Only Fans, na której publikuje nie tylko zdjęcia, ale również poezję, czy różnego rodzaju filmy.

Sprawdź też
Brat Charli XCX

Z postu informującego o muzycznej emeryturze wynika również, że artystka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Już niedługo podzieli się ze światem kreatywnymi projektami, przy których miała okazję pracować. Iggy podkreśla, że ma ogromne nadzieje na to, że jej kunszt zostanie zauważony oraz doceniony. Wygląda na to, że australijska artystka potrzebuje większego pola do popisu, a branża muzyczna nie spełnia jej wszystkich oczekiwań. Jak na razie nie pozostaje nic innego niż czekanie na nowe projekty od Azalei.

Sprawdźcie więcej newsów ze świata muzyki tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone