Czytasz
Young Multi szykuje powrót muzyczny?

Young Multi szykuje powrót muzyczny?

Young Multi powrót

Young Multi wrzucił na swoje Instastories fragment tajemniczego wideo. Czyżby raper zapowiadał swój powrót?

Young Multi to jeden z najbardziej wyczekiwanych raperów, jeśli chodzi o powrót do świata muzyki. Artysta dosyć regularnie prowadzi swoje streamy na Twitchu, na którym gromadzi zawsze po kilkanaście tysięcy widzów. Multi to przede wszystkim osobowość internetowa. Zaczynał jako youtuber i skupiał się wówczas przede wszystkim na Minecrafcie. Później, po wielu roszadach tematycznych, w końcu dotarł do tworzenia trapu. Jego ostatnia płyta, czyli TOXIC, osiągnęła ogromny sukces. Jej odtworzenia na Spotify sięgają wielu milionów. Raper jest też bardzo pożądaną postacią, jeśli chodzi o koncerty. Co roku gra na największych festiwalach, a jego trasa była ogromnym sukcesem sprzedażowym. Co więc z nowymi piosenkami od Multiego? Być może nadchodzi przełom.

Young Multi – powrót?

Wrzucone przez rapera story na jego Instagramie wygląda jak fragment nowego teledysku. Co więcej, udostępnione przebitki sugerują, że Multi szykuje coś mrocznego i psychodelicznego. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż mimo swojej komediowej i pozytywnej aparycji w internecie, sama muzyka w wykonaniu lidera YFL od pewnego czasu ma raczej cięższy i agresywny wydźwięk. Fani szybko dopatrzyli się w krótkich przebłyskach z wrzuconego wideo jednej klatki, w której Multi ma na sobie prawdopodobnie maskę Chrome Hearts wartą 5 tysięcy dolarów. Jak widać, twórca nie szczędził grosza na nową stylizację i odświeżenie wizerunku.

Nie wiadomo jednak, czy udostępnione Instastory na pewno zwiastuje powrót. Warto za to dodać, że Multi wielokrotnie na swoich streamach wspominał, że pracuje nad nową płytą i rollout jego najnowszego dzieła jest już bliski.

Czytajcie więcej o nowościach ze świata polskiego rapu tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone