Czytasz
Igo rusza w jesienną trasę koncertową

Igo rusza w jesienną trasę koncertową

Niezaprzeczalny talent i widoczna charyzma to dwa określenia opisujące artystę, jakim jest Igo. Wraz z nadejściem ponurych jesiennych dni muzyk nie zwalnia tempa i wyrusza w kolejną trasę. 

Helena zabrzmi na żywo

Helena to jeden z singli pochodzących z pierwszej solowej płyty Igo wydanej w 2022 roku. Dokładnie ten i wiele innych numerów będzie można usłyszeć podczas nachodzącej trasy artysty. Rozpocznie się ona 10 listopada występem w Katowicach. W ramach całego wydarzenia muzyk odwiedzi jeszcze 7 polskich miast, wśród których znajduje się między innymi Warszawa, Poznań, czy Wrocław. Cykl występów zakończy się 3 grudnia podczas finałowego koncertu w Łodzi. Bilety na to wydarzenie są już dostępne w sprzedaży. 

Podczas nadchodzącej trasy słuchacze Igo będą mogli usłyszeć mocno zróżnicowany materiał. Obejmie on zarówno kawałki z solowego krążka, jak i numery pochodzące z repertuaru Bass Astral x Igo. Wygląda na to, że na uczestników koncertów czeka solidne podsumowanie dotychczasowej muzycznej działalności Igora. 

Zaczęło się od Clock Machine 

Kiedy w 2009 roku Igor Walaszek wraz z Michałem Koncewiczem zakładał zespół Clock Machine, pewnie nie był świadom rozmiarów, jakie osiągnie jego kariera. Na tę chwilę artysta posiada na swoim koncie spore sukcesy. Niewątpliwe należy do nich trzykrotny udział w tworzeniu hymnu Męskiego Grania. Igo wraz z Mrozem i Vito Bambino przez całe lato umilali słuchaczom upalne dni przy pomocy piosenki Supermoce, która regularnie rozbrzmiewa w największych radiostacjach. Ponadto, artysta posiada na swoim koncie składający się z 13 utworów dobrze przyjęty solowy album zatytułowany po prostu Igo. To właśnie dźwięki z tej płyty oraz z wielu innych przedsięwzięć Igora będzie można usłyszeć podczas zbliżającej się jesiennej trasy. 

Kup bilety w Going.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone