Czytasz
Interesujecie się sztuką i chcecie pomóc pieskom? Wpadajcie na wernisaż Win:Win

Interesujecie się sztuką i chcecie pomóc pieskom? Wpadajcie na wernisaż Win:Win

Win:Win wernisaż adopcja psy schronisko sztuka Elektrownia Powiśle Michał Torzecki

Już w najbliższy czwartek, 24 września, odbędzie się czwarta edycja wernisażu Win:Win. Dlaczego jest to tak wyjątkowe wydarzenie?

Między innymi dlatego, że podczas wernisażu, który będzie miał miejsce w Elektrowni Powiśle, będzie można nie tylko podziwiać obrazy Michała Torzeckiego, ale również pomóc schroniskom lub adoptować milusińskiego czworonoga. Czyli jak w nazwie: Win:Win.

Michał Torzecki, autor projektu, namalował portrety wybranych podopiecznych Schronisko w Korabiewicach Viva oraz Fundacja Azylu pod Psim Aniołem. To właśnie te placówki będzie można wspierać w tegorocznej edycji wydarzenia. Jak to zrobić? Już spieszymy z odpowiedzią.

Po pierwsze: kupując pełnowymiarowe obrazy z podobiznami psiaków, a także mniejsze sitodruki oraz gadżety. Każdy zakup to cegiełka przekazywana w 100% psiakom ze Schroniska w Korabiewicach i Fundacji Azylu pod Psim Aniołem.

fot. Piotr Szapel

Po drugie: czworonożni bohaterowie obrazów przyjdą zaprezentować się gościom wydarzenia we własnej osobie. Ci z Was, którzy zechcą dać nowy pieskom i którzy pozytywnie przejdą proces adopcyjny, zyskają nie tylko futrzastego przyjaciela, ale otrzymają też portrety pupili w prezencie

Ważna informacja jest taka, żeby nie przyprowadzać swoich czworonogów na wydarzenie, bo na miejscu będą psy do adopcji. Obecność innych zwierząt może być stresująca dla tych, które czekają na nowy dom.

Sprawdź też
Bartek Zaskórski / Mchy i Porosty podczas MÓZG Festival, fot. Krzysztof Pawłowski

Wpadajcie do Elektrowni Powiśle już jutro, 24 września. Wstęp wolny, a można tak wiele wygrać!

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone