Czytasz
Jak spędzić Walentynki 2024? Już wam podpowiadamy!

Jak spędzić Walentynki 2024? Już wam podpowiadamy!

Walentynki 2024

Zastanawiacie się, jak wyjątkowo spędzić Walentynki 2024? Jeśli jeszcze poszukujecie natchnienia, zgromadziliśmy dla was kilka wyjątkowo kreatywnych propozycji. Czerwone róże i wspólny Netflix mogą się schować!

Dzień Świętego Walentego nie musi być sztampowy i wymuszony. Oto kilka pomysłów od nas, gdzie wyjść, żeby spędzić Walentynki 2024 przyjemnie i aktywnie.

LEVELS: LOVE

Już jutro na ulicy Elektryków rusza kompletnie nowy cykl imprez! Motywem przewodnim jest oczywiście miłość. LEVELS otwiera MIURA — pochodząca z Krymu, działająca aktualnie w Berlinie dj-ka, związana z ukraińską sceną house. Rezydentka kijowskiego projektu Kureni oraz liderka projektu Vognyk Bar, MIURA od lat wypełnia swoim magnetycznym brzmieniem flagowe kluby europejskich stolic.

10 lutego MIURA zagra na Ulicy Elektryków w ramach pierwszego, walentynkowego odcinka serii LEVELS!

Bilety złapiecie tutaj!

Dżem: Koncert Walentynkowy

Z okazji obchodów 40-lecia swojej działalności, zespół zapewni na koncertach wykonywanie swoich najbardziej rozpoznawalnych utworów, takich jak na przykład Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła oraz Sen o Victorii.

Trudno o większą dawkę nostalgii i sentymentu 14 lutego niż ich koncert w Palladium!

Bilety tu!

Walentynki w Sali Koncertowej Fryderyk

Dla koneserów muzyki poważnej też coś się znajdzie. Miłośnicy wokali o romantycznym brzmieniu z elementami retro będą mieli nie lada gratkę, gdyż sopranistka Agata Marcewicz-Szymańskiej oraz pianista Robert Skiera zaprezentują sentymentalne piosenki z okresu przedwojennej Warszawy.

Zapraszamy!

Tom Skinner & Voices of Bishara

Tom Skinner, brytyjski perkusista, kompozytor i producent, jest kluczową postacią w londyńskiej scenie muzycznej od 20 lat. Ponadto występuje jako członek zespołów Sons Of Kemet i The Smile, gdzie współpracuje z artystami takimi jak Shabaka Hutchings, Thom Yorke i Jonny Greenwood. W 2022 roku wydał debiutancki album Voices of Bishara przez International Anthem. Projekt odznacza się emocjonalną głębią i bogatą harmonią. Co więcej, Skinner współpracował z takimi artystami jak Grace Jones i Jarvis Cocker.

Walentynki 2024

Do jego zmysłowych kompozycji możecie pobujać się z drugą połówką już jutro w Jassmine!

Ostatnie bilety tutaj!

Koncert Walentynkowy Justyny Szafran z zespołem

Wybitna interpretatorka, znakomita aktorka i wokalistka, pełna energii, a zarazem subtelna jak kwiat. Jej śpiew porusza najdelikatniejsze i najbardziej wrażliwe emocje u każdego słuchacza. Justyna Szafran wystąpi 14 lutego we Wrocławiu!

Sprawdź też
Michał Szpak Szpaku

Bilety do zdobycia tutaj!

Novelists | Warszawa

11 lutego w klubie Hydrozagadka odbędzie się koncert grupy Novelists. Co więcej, teraz występują z Camille Contreras jako nową wokalistką, zapowiadając wyjątkowe muzyczne doznania. To wydarzenie to nie tylko okazja do zobaczenia zaktualizowanego składu z Francji, ale również możliwość uczestnictwa w specjalnych występach zaproszonych gości: The Word Alive, Elwood Stray i Ashen.

W tym roku Novelists świętują 10-lecie działalności. Jeżeli też macie niebawem którąś rocznicę związku, tym bardziej poczujecie więź z tymi nietuzinkowymi artystami!

Bilety pod tym linkiem!

Cradle of Filth | Gdańsk

Teraz coś dla par, które wolą spędzić Walentynki 2024 przy ostrzejszych brzmieniach! Cradle Of Filth, znaczący, ale także kultowy już zespół z gatunku ekstremalnego metalu, wraca do Polski po prawie pięciu latach nieobecności. Jest to więc długo oczekiwane wydarzenie dla fanów ciężkich dźwięków. Co więcej, w ramach trasy koncertowej zespół będzie wspierany przez dwie wyjątkowe grupy: Wednesday 13 i Sick N’ Beautiful. Wystąpią już 12 lutego w B90!

Walentynki 2024

Bilety znajdziecie tu!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone