Czytasz
Jakie koncerty i imprezy streamować w długi weekend? Wybieramy najciekawsze opcje

Jakie koncerty i imprezy streamować w długi weekend? Wybieramy najciekawsze opcje

The Dumplings stream online Majówka weekend Going. poleca MORE

Nie możemy pójść na koncert czy imprezę – przenieśmy je zatem do własnych domów. Dzięki wielu opcjom streamingowym jest to jak najbardziej możliwe. Co zatem oglądać w długi majowy weekend?

A jak wiemy, w internetowych zakamarkach łatwo się zagubić, dlatego wybraliśmy dla Was kilka najciekawszych opcji na spędzenie tego weekendu na żywo z artystami, ale w wersji wirtualnej. Didżejskie sety, koncerty czy improwizacja – dla każdego coś dobrego. Pamiętajcie, żeby pomimo Majówki i długiego weekendu nie szaleć za bardzo na świeżym powietrzu. Koronawirus wciąż nie jest zamkniętą sprawą, a spotkania i ludzkie skupiska są w tym momencie najgroźniejszą potencjalną możliwością zarażenia się. W internecie dzieje się całkiem sporo, oto nasze rekomendacje!

RädioMeister, cały weekend

Didżejska ekipa przejmuje rozgłośnię RädioMeister, w której codziennie możecie posłuchać tanecznych setów. Jakie plany na długi weekend? Dzisiaj Spisek Jednego, w sobotę Kovvalsky, a w niedzielę Leo S. Cały program sprawdzicie tutaj!

SHOFAR: Mikołaj Trzaska/Raphael Rogiński/Macio Moretti, 2 maja

Ten koncert gorąco polecaliśmy Wam w rozmowie na żywo z Bartkiem Pazurą z Klubu SPATiF, polecamy gorąco jeszcze raz. Wyborny skład, znakomici muzycy, piękne kompozycje. Obowiązkowo!

Stand-up Online 5: Szumowski/Borkowski/Zalewski i inni, 2 maja

W przerwach pomiędzy didżejskimi i koncertowymi streamingami warto się też trochę pośmiać. A żeby ułatwić sobie tę niekiedy trudną czynność, obejrzyjcie kolejny odcinek stand-upowych śmieszków.

Remote Utopias – 24-godzinna, charytatywna transmisja NTS, 2 maja

NTS Radio to jest dopiero dobra ekipa. Festiwale się odwołują/przenoszą, a oni organizują 24-godzinny onlajnowy festiwal, w ramach którego wystąpią znakomici artyści i artyści. Na zachętę powiemy Wam tylko, że wśród nich znajdziecie m.in. Tame Impala, JPEGMAFIA, Erykah Badu, Angel Bat Davis, Triad God czy Yves Tumor. W O W.

UCZU Stream 003, 1-2 maja

Jedna z fajniejszych wrocławskich miejscówek stawia na klubowy underground i eklektyczną selekcję. W pierwszy majowy weekend w ramach streamu zagrają m.in. DJ Rogal, Kitty Sarcasm (BITE), engmt (BAS), Alex Banaszkiewicz i Schmeltzer.

Nowy Teatr: Konstytucja na Chór Polaków, 3 maja

Trwa rejestracja do spektaklu Konstytucja na Chór Polaków w reżyserii Marty Górnickiej, który od 3 maja będzie dostępny do obejrzenia przez 36 godzin. Jeśli chcecie poczuć teatralne uniesienia we własnym salonie – nie zapomnijcie się zgłosić!

Klub Komediowy TV – odc.3: „Mogło być gorzej”, 2 maja

Kolejne żarty i improwizacje w naszym zestawie. Klub Komediowy zawsze klasa, tej ekipy nie trzeba polecać, ale w razie czego – polecamy i to bardzo!

Sztuka i aktywizm w czasach zmian klimatycznych, 30 kwietnia

Jeśli zastanawiacie się, jak z obecną sytuacją radzą sobie środowiska związane ze sztuką – podczas tej dyskusji możecie poznać odpowiedzi na te pytania. Organizowany przez Biennale Warszawa webinar z Glenem Tarmanem z Liberate Tate odbędzie się w ramach cyklu „Jak opowiadać o kryzysie klimatycznym?”. Kuratorką cyklu jest Aleksandra Jach.

Transmisja #5 Piernikowski (live set), 2 maja

Sprawdź też
A potem tańczyliśmy, mat. promocyjne

Piernikowski odrobinę informacji na temat potencjalnego onlajnowego lajwa przemycił w domówkowym wywiadzie dla nas, a już w sobotę będziemy mogli doświadczyć synoskiej jakości w naszych domach. Czekamy na dźwięk Piernikowski is connected i logujemy się już w sobotę.

Kwarantanna na na: The Dumplings, 1 maja

Co prawda, elektro-popowy duet zawiesił swoją działalność na czas nieokreślony, ale wyjątkowe okoliczności zachęciły ich do jednorazowego powrotu. Justyna Święs i Kuba Karaś zagrają dla Was w ramach fejsbukowego cyklu. Piątek, 18:00!

IAMX – koncert akustyczny, 30 kwietnia

Ten ważny zespół miał przyjechać na koncert do Polski, niestety chwilowo się to nie wydarzy, ale wydarzy się za to akustyczny występ w internetowej rzeczywistości.

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone