Czytasz
Jan-rapowanie opowie o swoim najnowszym albumie w ramach kolejnej premiery online Empiku

Jan-rapowanie opowie o swoim najnowszym albumie w ramach kolejnej premiery online Empiku

Jan rapowanie hip-hop polski rap Empik spotkanie online Going.

Jan-rapowanie to obecnie jeden z najpopularniejszych twórców młodego rapowego pokolenia. Jego dotychczasowe albumy rozchodzą się w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy, a na streamingach dobijają do milionów odsłuchów.

Już 14 kwietnia, Jan-rapowanie będzie gościem kolejnej odsłony cyklu internetowych spotkań organizowanych przez Empik pod hasłem #premieraonline. Rozmowę poprowadzi Filip Antonowicz, będzie też możliwość zadawania pytań przez widzów i słuchaczy, a sama rozmowa będzie tłumaczona symultanicznie na język migowy.

Taki sposób przeprowadzania spotkań autorskich to idealny substytut „tradycyjnych”, odbywających się do tej pory w salonach Empiku. Przed Janem-rapowanie, w onlajnowych wywiadach udział wzięli m.in. Artur Rojek, Katarzyna Olubińska, Janina Bąk czy Jacek Galiński.

Jak już pisaliśmy przy okazji lutowej, niespodziewanej, streamingowej premiery Uśmiechu: „Na płycie znajdziecie teksty o uczuciach, o nocnych eskapadach, o rodzinie, o okresie dorastania, o radzeniu sobie z rosnącą popularnością. Za wszystkie bity odpowiedzialny jest Nocny, a gościnne występy zaliczyli DJ Kebs oraz Vito Bambino, wokalista Bitaminy. W kwestii bitów, ponownie mamy do czynienia z wyraźnie elektronicznymi, future garage’owymi, lekko „majesticowymi” podkładami. Momentami refleksyjnie, z reguły na wesoło.”

Jan rapowanie hip-hop polski rap Empik spotkanie online Going.

Przypominamy również, że Jan-rapowanie to podopieczny wytwórni SB Maffija Label, pod której skrzydłami wydawał swoje dotychczasowe albumy (Nocna Zmjana z 2018 roku i Plansze z 2019). Razem z premierą trzeciej płyty artysta ogłosił zawieszenie kariery muzycznej na jakiś czas i skupienie się na rozwoju osobistym.

Bardzo cieszymy się, że Jan-rapowanie będzie kolejnym gościem empikowego cyklu #premieraonline. Zapiszcie sobie tę datę w kalendarzach i słyszymy się 14 kwietnia o godzinie 18:00.

Fizyczna premiera albumu Uśmiech odbyła się 13 marca – jeśli jeszcze go nie macie, możecie go kupić za pośrednictwem internetowego sklepu Empik.com!

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

Sprawdź też
Czarny HIFI

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

– unikaj dużych zgromadzeń i skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone