Czytasz
Jessy Lanza wypuszcza mix dla DJ-KICKS i zapowiada występ w Polsce

Jessy Lanza wypuszcza mix dla DJ-KICKS i zapowiada występ w Polsce

jessy lanza

Jessy Lanza jest niezwykle utalentowaną artystką i DJ-ką eksplorująca różne odłamy elektroniki przesiąknięte popową estetyką. A już 31 maja pojawi się w Polsce!

Autorka trzech świetnie przyjętych albumów i jedna z twarzy kultowej wytwórni Hyperdub wypuściła właśnie najnowszy mix w ramach serii DJ-KICKS. To przelot przez różne nowoczesne odmiany muzyki elektronicznej od GQOM-u przez footwork aż po hyperpop. W ramach mixu mamy okazję usłyszeć kawałki od takich postaci jak Loraine James, DJ Swisha, gantman czy Mafia Boyz.

Umiejętności DJ-skie Lanzy z pewnością zasługują na wyróżnienie, ale swoją popularność zdobyła przede wszystkim jako kreatywna producentka, która potrafi tworzyć kawałki w oparciu o swój wokal. Wypuszczony w 2020 album All The Time był bez wątpienia jednym z najmocniejszych wydawnictw tego roku. Niepowtarzalna formuła Jessy Lanzy będąca pomostem między taneczną elektroniką, a chwytliwym popem urzeka od pierwszych minut. Jej kawałki potrafią porwać w prawdziwy trans kołysania się.

Jessy Lanza pojawi się w Warszawie w klubie Smolna już 31 maja. Jeśli kochacie melodię i taneczny groove, nie przegapcie tej okazji. Zapowiada się cudowne tupanko w błogiej atmosferze.

Jessy Lanza w Warszawie

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone